informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
MPM po raz pierwszy na targach IFA

MPM po raz pierwszy na targach IFA

Wydarzenia / 2019.09.03

W dniach 6 – 11 września 2019 polska firma MPM, lider na rynku zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją, po raz pierwszy będzie miała okazję uczestniczyć w targach IFA − Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD.

To już 93 edycja jednego z największych wydarzeń w branży, organizowanego rok do roku w Berlinie, a zarazem pierwsza, w której MPM będzie miał własne stanowisko. Polska firma zaprezentuje swoje możliwości na stoisku o powierzchni ok.50 m2.

 „Bardzo się cieszymy, że po raz pierwszy w historii firmy będziemy mogli być obecni na tak ważnym wydarzeniu branżowym. To dla nas duży krok w stronę nowych możliwości, a zarazem świetna okazja, by pokazać nowoczesne podejście MPM do technologii i biznesu. Obserwując bacznie rynek - światowe trendy i pojawiające się, nowe rozwiązania wychodzimy klientom naprzeciw. To dla nas niezwykle ważne.” – mówi właściciel firmy Piotr Płochocki.

Rosnący potencjał firmy MPM i umacnianie się pozycji firmy na rynku uzasadnia udział w targach, ponieważ jest to marka rozpoznawana nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami kraju. Na stoisku pojawią się flagowe produty MPM z zakresu dużego i małego AGD oraz wszystkie submarki, takie jak: Sam Cook − linia kuchennych produktów premium, GreenGo – funkcjonalne i ekologiczne odkurzacze, Haus & Luft – profesjonalne urządzenia do kontroli czystego powietrza czy Smile – produkty nieelektryczne do codziennych prac domowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska MPM, które będzie znajdowało się w hali 8 stoisko 201.

 

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe