informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Największa konferencja Partnerska WatchGuard’a dla regionu EMEA – Apogee Ibiza 2018

Największa konferencja Partnerska WatchGuard’a dla regionu EMEA – Apogee Ibiza 2018

Wydarzenia / 2018.05.29

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o konferencji Partnerskiej WatchGuard’a przeznaczonej dla Partnerów z regionu EMEA, która odbyła się na Ibizie 18-20 maja.

W dniach 18-20 maja 2018 odbyła się Konferencja Partnerów firmy WatchGuard Technologies w regionie EMEA.

Około 250 osób z firm partnerskich, w tym 6 osób z Polski spotkało się na Ibizie, aby lepiej poznać strategię rozwoju produktów, podejście rynkowe, podzielić się wrażeniami, opiniami i przewidywaniami. Jedną z obecnych osób był Jerzy Trzepla, Dyrektor Regionalny WatchGuard. „Cieszę się z obecności polskich partnerów jako uczestników konferencji i jestem dumny z ich nominacji do europejskich nagród. Potwierdza to, że rozwiązania WatchGuard odpowiadają wymaganiom polskich firm” – skomentował.

Ze strony Watchguard’a były obecne osoby piastujące najważniejsze stanowiska wliczając w to prezesa (Prapash Panjwani), VP ds. sprzedaży (Sean Price), VP ds. rozwoju produktów (Andrew Young, Brendan Patterson), VP ds. marketingu (Michelle Welch).

Wszystkie prezentacje i spotkania odbywały się w dwóch ścieżkach: biznesowej i technicznej, zatem każdy mógł znaleźć coś dla siebie, wziąć udział w interesujących prezentacjach, porozmawiać twarzą w twarz z przedstawicielami producenta. Było to największe i najliczniejsze ze spotkań serii Apogee, tym razem w klimatycznej scenerii na Ibizie.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe