informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowa wyspa handlowa Semilac w Łodzi
Semilac

Nowa wyspa handlowa Semilac w Łodzi

Wydarzenia / 2018.07.20

Semilac, marka numer jeden wśród lakierów hybrydowych w Polsce, otwiera kolejny punkt sprzedaży. Już od 20 lipca br. produkty Semilac dostępne będą w nowo otwartej wyspie handlowej w Pasażu Łódzkim.

W bogatym portfolio marki Semilac znajdują się profesjonalne produkty do wykonania manicure hybrydowego: lakiery hybrydowe, specjalistyczne żele, akcesoria do zdobnictwa, zestawy pielęgnacyjne dłoni, wysokiej jakości urządzenia do stylizacji oraz produkty do makijażu. W ramach sieci franczyzowej, asortyment marki dostępny jest już w 63 polskich miastach, na 96 stoiskach firmowych. Od 20 lipca na Semilacowej mapie pojawi się nowy punkt -  wyspa handlowa w Pasażu Łódzkim,, mieszczącym się na Alejach Jana Pawła II 30 w Łodzi.

Semilac to numer 1 wśród lakierów hybrydowych w Polsce* nie tylko ze względu na wysokiej jakości produkty, ale również na ich dostępność. Pragniemy, aby nasze klientki mogły zaopatrzyć się w swoje ulubione lakiery hybrydowe w każdym, dogodnym dla nich miejscu, dlatego nieustannie poszerzamy naszą sieć franczyzową. Już w pierwszym roku ekspansji otworzyliśmy 100 punktów sprzedaży i stale otwieramy nowe, nie tylko w Polsce. Minęło 5 lat odkąd jesteśmy na rynku, a w tym czasie udało nam się dotrzeć z naszymi produktami aż na 5 kontynentów. Franczyzobiorcy sami się do nas zgłaszają, widząc duży potencjał we współpracy z naszą marką. Dzisiaj mamy przyjemność otwierać stoisko zlokalizowane w Pasażu Łódzkim. – mówi Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta.  

Liczba punktów franczyzowych marki Semilac stale rośnie i to nie koniec. Do końca roku firma Nesperta planuje otwarcia kolejnych 40 punktów sprzedaży. Każdy franczyzobiorca otrzymuje odpowiednie wsparcie marketingowe, szkolenia produktowe oraz instruktorskie, a także pomoc specjalistów  zakresu HR, dlatego też jest stosownie przygotowany do podjęcia działalności franczyzowej.

Produkty marki Semilac, należącej do spółki Nesperta od 2013 roku, cieszą się ogromną popularnością, a oferta jest stale poszerzana zgodnie z obowiązującymi trendami. W portfolio występuje ponad 300 odcieni lakierów hybrydowych, docenianych przez klientki i profesjonalistów za jakość i trwałość. Według danych z 2017 roku aż 67 procent kosmetyczek korzysta z produktów Semilac**, co świadczy o tym, że specjaliści doceniają szeroką paletę kolorystyczną, wybierając ją w swoich salonach do kompleksowej stylizacji paznokci. Poza lakierami marka oferuje również profesjonalne żele UV, produkty i akcesoria do pielęgnacji, urządzenia do stylizacji i zdobnictwa paznokci, ale również od niedawna produkty do makijażu – róże, cienie do powiek, pudry, podkłady, pomadki i wiele innych, będące odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentek. Marka Semilac nie ustaje jednak w dalszym rozwoju i do końca roku zamierza wprowadzić nowe produkty zarówno z zakresu stylizacji paznokci, jak i makijażu.

*Według badań Kantar Millward Brown aż 67% użytkowniczek hybrydy wybiera lakiery hybrydowe Semilac. Badanie zostało przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kobiet w wieku 18-65 lat w listopadzie 2017.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe