informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowy Komputronik w Warszawie: re-otwarcie

Nowy Komputronik w Warszawie: re-otwarcie

Nieruchomości / 2018.03.25

Kolejny, zrewitalizowany salon Komputronik zacznie działać już w ten weekend. Wielkie otwarcie punktu, który został na nowo zaprojektowany i przearanżowany, odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 marca, w Galerii Wileńska przy ul. Targowa 72 w Warszawie. Na klientów czekają promocje przygotowane specjalnie na tę okazję.

Nowy sklep Komputronik w Galerii Wileńska zostaje oddany do użytku po zmianie swojej formuły - gruntownej rewitalizacji. Re-otwarcie Komputronik w Warszawie to wydarzenie warte uwagi także ze względu na wyjątkowe promocje.

Specjalna obniżka dotyczyć będzie m.in. laptopów i smartfonów oraz licznych akcesoriów. W obniżonych cenach będzie można kupić także sprzęt AGD, m. in. blender ręczny czy żelazko marki Bosch. Dla tych, którzy cenią sobie dobre nagłośnienie, przygotowana została promocja na bezprzewodowy głośnik JBL GO (black), jeden z najbardziej popularnych bezprzewodowych głośników na świecie. Specjalne ceny czekają także na fanów gamingu, którzy będą mogli zaopatrzyć się m. in. w konsolę Xbox One, specjalną klawiaturę dla graczy czy słuchawki CA Cobra II.

W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działów IT i małego AGD. Nowy Komputronik będzie działał 7 dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty w godzinach 9 - 21, a w niedziele handlowe między godziną 10 a 20.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe