informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ORTO Diamentem Meblarstwa!

ORTO Diamentem Meblarstwa!

Nagrody / 2017.12.11

W dniu 4 grudnia 2018 roku odbyła się uroczysta gala finałowa 12. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”. Główne wyróżnienie i statuetkę „Diament Meblarstwa 2018” w kategorii „Strefa przechowywania – klasa premium” zdobył system kolumnowy ORTO firmy Komandor.

W tym roku oficjalne wręczenie nagród odbyło się w sali GOLD Centrum Konferencyjnego na Stadionie Legii Warszawa. Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele nagrodzonych firm, organizatorzy, jury konkursowe oraz zaproszeni goście. Nagrodę główną w kategorii „strefa przechowywania - klasa premium” za system kolumnowy ORTO w imieniu firmy Komandor odebrał Prezes firmy Komandor SA, Pan Mariusz Głogowski. Po zakończeniu ceremonii wszyscy uczestnicy mieli okazję zwiedzić z przewodnikiem strefę sportową i biznesową stadionu.

Najlepszy w swojej kategorii

Do tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” przystąpiło blisko 90 uczestników, którzy zgłosili ponad 130 produktów: mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz i komponentów. Kapituła złożona z aż 51 ekspertów analizowała produkty pod względem wzornictwa, zgodności z aktualnymi trendami w architekturze wnętrz, innowacyjności i zaawansowania technologicznego. Bardzo ważnym elementem wpływającym na końcową ocenę miała także ergonomia zgłaszanych produktów. System kolumnowy ORTO zdobył największą liczbę jurorskich głosów, stając się liderem w swojej kategorii. Wyróżnienie to jest wiarygodnym potwierdzeniem, że produkt przekonuje swoim nowatorskim designem i rozwiązaniami funkcjonalnymi.

 - Pracując nad ORTO, myśleliśmy o stworzeniu systemu, który będzie dawał użytkownikom bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Kolorystyka oraz design rozwiązania sprawiają, że sprawdzi się ono w każdym wnętrzu, nie tylko w garderobie, ale także w salonie, kuchni czy sypialni. Mebel o prostej, a zarazem wyrafinowanej estetyce wtapia się w stylistykę pomieszczenia, podkreśla jego charakter, jednak nie przytłacza formą. Jest to system lekki, lecz pełen wyrazu. Jesteśmy z niego bardzo dumni i cieszymy się, że został doceniony przez tak znamienite jury konkursu „Diament Meblarstwa 2018”- mówi Mariusz Głogowski, Prezes Komandor SA.

W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

źródło: komandor/informacjebranzowe.pl