informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Patton i Kontel zacieśniają współpracę

Patton i Kontel zacieśniają współpracę

Wiadomości / 2016.05.16

Amerykański producent rozwiązań UC, chmurowych oraz IoT, dedykowanych operatorom telekomunikacyjnym, wdrożeniom enterprise oraz sieciom przemysłowym—odnowił kontrakt zacieśniający partnerstwo z firma Kontel, która zyskała tym samym status wyłącznego dystrybutora produktów SmartNode  VoIP CPE w Polsce.

Po latach spadków i stabilizacji rynek telekomunikacyjny ma szansę osiągnąć wzrost w skali 1.3% rocznie, aż do roku 2019 - według danych firmy doradczo-analitycznej Audytel. Badania firmy BMI w najnowszym raporcie potwierdzają większy udział sektora telekomunikacyjnego w gospodarce narodowej.

“Na rosnącym rynku operatorzy potrzebują niezawodnych rozwiązań z zakresu VoIP CPE, aby wspierać ekspansję usług telefonicznych opartych o technologię ALL-IP oraz hybrydowego IP” ocenia Marek Wisniewski, Dyrektor ds. Systemów informacyjnych i współwłaściciel w firmie Kontel.

“Produkty VoIP SmartNode od Patton oferują szerokie możliwości konfiguracyjne oraz elastyczne przekierowywanie połączeń (call-routing) i plany numeracyjne,” dodaje Wiśniewski. “A co najważniejsze, rozwiązania tej marki są kojarzone na całym świecie z niezawodnością i najwyższą jakością.”

“Kontel zawsze prezentował najwyższy profesjonalizm jako VAD (dystrybutor z wartością dodaną) rozwiązań Patton w Polsce” ocenia Martin Svozil, Wiceprezes ds. Globalnego Rozwoju w firmie Patton. “Nowa umowa docenia tą niezachwianą lojalność przez umocnienie strategicznej pozycji Kontel, aby firma ta mogła lepiej odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie operatorów telekomunikacyjnych w swoim kraju” mówi Svozil.

Założona w 1984 roku w Maryland firma Patton to przedsiębiorstwo prywatne, będące wciąż w rękach rodziny założycieli. Od wielu lat skutecznie przekonują do siebie największych graczy rynku telekomunikacyjnego. Od teraz rozwiązania Patton dostępne tylko w dystrybucji Kontel.

źrodło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe