informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Perfect Eye Optic w Centrum Handlowym Auchan Płock

Perfect Eye Optic w Centrum Handlowym Auchan Płock

Nieruchomości / 2018.06.04

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Płock dołączył salon Perfect Eye Optic. Od 16 maja klienci mogą korzystać z jego oferty w lokalu o powierzchni ponad 81 mkw. Jest to pierwszy salon sieci Perfect Eye Optic w Płocku. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Płock odpowiada Immochan Polska.

Centrum Handlowe Auchan Płock działa na rynku od siedemnastu lat, a jego klienci mogą korzystać z oferty blisko 30 sklepów, perfumerii, punktów usługowych, hipermarketu Auchan oraz siłowni Just Gym. 16 maja do grona najemców dołączył salon Perfect Eye Optic, który mieści się w lokalu o powierzchni ponad 81 mkw.

Perfect Eye Optic to sieć profesjonalnych salonów optycznych, które oferują badania wzroku, konsultacje okulistyczne, usługi doboru okularów soczewek i kontaktowych. W salonach sieci klienci znajdą bogaty wybór oprawek okularowych renomowanych marek. Perfect Eye Optic oferuje również okulary progresywne przeciwsłoneczne, a także krople nawilżające do oczu oraz płyny do soczewek i akcesoria.  

– Staramy się, żeby Centrum Handlowe Auchan Płock rozwijało portfolio najemców, a oferta, z której mogą korzystać nasi klienci, była jak najbardziej różnorodna. Cieszymy się, że Perfect Eye Optic wybrał naszą galerię handlową na pierwszą w mieście lokalizację swojego salonu – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Płock.

W ramach sieci Perfect Eye Optic w całej Polsce działa dziewięć salonów optycznych. Salon w Centrum Handlowym Auchan Płock przy ulicy Wyszogrodzkiej 140 jest pierwszym obiektem sieci w Płocku. Salon Perfect Eye Optic działa również z Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz oraz w Centrum Handlowym Auchan Swadzim koło Poznania.  

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe