informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Posnania Bike Parade po raz czwarty!

Posnania Bike Parade po raz czwarty!

CSR / 2018.05.29

W sobotę 16 czerwca odbędzie się czwarta edycja Posnania Bike Parade. Rowerzyści przejadą malowniczą trasą przez Poznań na plażę nad Wartą na Ratajach, gdzie odbędzie się rodzinny piknik. Po raz pierwszy mieszkańcy miasta będą mogli wziąć udział w wielkim festiwalu dmuchańców oraz pojeździć na pumptruck’u. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 11, na Alei Komedy, przed wejściem do Posnanii.

Posnania Bike Parade to wielkie, kolorowe święto wszystkich rowerzystów, dla których rower jest wyrazem stylu życia. Już czwarty rok z rzędu barwna parada przejedzie ulicami Poznania i zakończy się piknikiem na plaży nad Wartą na poznańskich Ratajach. Na pierwsze 1 000 osób, które zarejestrują się na stronie www.posnaniabikeparade.pl lub na miejscu startu, czekają atrakcyjne pakiety startowe ufundowane przez Posnanię.

  • Go Green!

– Podobnie jak rok temu zachęcamy wszystkich rowerzystów do przygotowania zielonych i ekologicznych stylizacji rowerowych, udekorowania swoich rowerów i wspólnej zabawy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Pragniemy, by zielony korowód przykuł uwagę mieszkańców miasta i Polski prezentując Poznań jako polską stolicę rowerową – dodaje. Na starcie wszystkich uczestników powita Jankes – jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób polskiego showbiznesu. Rowerzyści będą mogli odebrać pakiety startowe, udekorować swoje rowery oraz wziąć udział we wspólnej rozgrzewce. Wydawanie pakietów startowych rozpocznie się o godzinie 11:00, tak by punktualnie w samo południe wszyscy ruszyli przez Poznań.

Tegoroczna trasa przejazdu wiedzie przez centrum miasta i liczy blisko 9 km. Spod Posnanii uczestnicy przejadą ulicami: Jana Pawła II, Estkowskiego, Małe Garbary, Armii Poznań, Aleje Niepodległości, aż do Królowej Jadwigi, a dalej na plażę nad Wartą przy Przystani Posnania.

  • Rodzinny piknik

Na mecie na uczestników imprezy będą czekać kolejne atrakcje. Znakowanie rowerów przez Policję, foodtrucki, animacje i konkursy dla dzieci. Największą niespodzianką dla najmłodszych będzie festiwal dmuchańców. – Każde dziecko, które zarejestruje się na stronie posnaniabikeparade.plotrzyma od nas darmowe wejściówki na dmuchańce, które staną na mecie imprezy – mówi Agnieszka Juszkis. – To nie koniec niespodzianek jakie przygotowaliśmy. Po raz pierwszy w Poznaniu będzie można spróbować swoich sił na pumptruck’u – profesjonalnym torze do jazdy na rowerze, który gwarantuje świetną zabawę wszystkim użytkownikom – dodaje.

  • Posnania dla rowerzystów

Posnania to jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w regionie, które już czwarty rok z rzędu angażuje się w organizację Parady. Wokół obiektu powstało ponad 6 km ścieżek rowerowych, a wszyscy miłośnicy jednośladów mogą korzystać z zadaszonych parkingów rowerowych, szatni i suszarni dedykowanej rowerzystom oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe