informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Programiści .NET już 5. raz spotkają się w Warszawie!

Programiści .NET już 5. raz spotkają się w Warszawie!

Wydarzenia / 2018.05.10

18-19 września to ważne daty dla wszystkich pracujących w technologii .NET! Właśnie wtedy w Halach EXPO XXI odbędzie się piąta edycja słynnej, międzynarodowej konferencji .NET DeveloperDays.

Całodzienne prelekcje poświęcone konkretnemu zagadnieniu w przededniu konferencji (pre-cons), równoległe ścieżki tematyczne prowadzone przez ekspertów z całego świata oraz impreza integracyjna podczas wydarzenia – tak w dużym skrócie zapowiedzieć można kolejną edycję popularnej konferencji dla programistów .NET.

- W związku z tym, że to już piąta edycja postanowiliśmy wprowadzić małe zmiany w dotychczasowej formule. Nowością będą aż 4 równoległe sesje tematyczne, zamiast 3. Co to oznacza dla uczestników? Możliwość wyboru interesujących zagadnień z zakresu technologii .NET z jeszcze większej puli. Dzięki temu zarówno osoby zaawansowane, pracujące od lat z tą technologią, jak i stawiające pierwsze kroki, będą mogły uczestniczyć w prelekcjach odpowiadającym ich poziomowi wiedzy– mówią Organizatorzy.

W 4. edycji wzięło udział prawie tysiąc uczestników, odbyło się 29 sesji tematycznych, poprowadzonych przez 14 ekspertów z całego świata. W tym roku organizatorzy stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej i do podzielenia się swoją wiedzą zapraszają aż 20 specjalistów!

Wśród nich znajdzie się niekwestionowany „zwycięzca” z zeszłego roku – Sasha Goldstein. Prowadzona przez niego sesja pt. “How I Built An Open-Source Debugger” została oceniona na 4,80 w pięciopunktowej skali, a jego pre-con pt. “Production Performance and Troubleshooting of .NET Applications”, zdobył notę 4,96! Oprócz niego na liście prelegentów znajdują się już także zeszłoroczni eksperci - Neal Ford i Daniel Marbach, lecz także nowy prowadzący - Shawn Wildermuth.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe