informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Provema nowym członkiem prestiżowego klubu BCC

Provema nowym członkiem prestiżowego klubu BCC

HR / 2020.05.26

W tym miesiącu Provema, polska firma udzielająca finansowania, dołączyła do grona członków Business Centre Club – prestiżowego klubu dla przedsiębiorców i największej ustawowej organizacji pracodawców w kraju, do której należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Zasilenie szeregów tak wyjątkowego grona klubu biznesu to duże wyróżnienie dla polskiego fintechu.

„Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych dla firm czasach stale się rozwijać, dbać o dobry wizerunek firmy i wprowadzać korzystne zmiany do naszego biznesu. Dołączenie do prestiżowego klubu Business Centre Club to dla nas ogromne wyróżnienie oraz motywacja do dalszego osiągania sukcesów z obszaru finansów i technologii. Jako członkowie BCC zobowiązaliśmy się również do prezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Nie są to dla nas nowe aspekty, dołożymy jednak wszelkich starań, aby wykazywać jeszcze lepsze rezultaty w tych obszarach.” - mówi Bartosz Tomczyk, Przewodniczący Rady Nadzorczej Provema sp. z o.o.

Provema to firma pożyczkowa założona w 2015 roku, specjalizująca się przede wszystkim w krótkoterminowych zobowiązaniach. Spółka od początku swojego istnienia wykorzystuje innowacyjne technologie, które umożliwiły jej stworzenie aplikacji mobilnej nagrodzonej Znakiem Jakości Przedsiębiorców Wiktoria. Polski fintech do swoich osiągnięć może również zaliczyć otrzymanie licencji Małej Instytucji Płatniczej. Dzięki tym i innym sukcesom, Provema stała się poważnym graczem na rynku finansowym, a swoimi ambicjami sukcesywnie podnosi poprzeczkę sobie i innym firmom pożyczkowym.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe