informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Quick Turtle dopełniło listę najemców w CL Kraków II

Quick Turtle dopełniło listę najemców w CL Kraków II

Nieruchomości / 2020.10.20

Grupa BIK podpisała umowę najmu z Quick Turtle. Firma transportowa będzie korzystać z ok. 3 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej w centrum logistycznym Kraków II. Obiekt jest obecnie skomercjalizowany w 100%.

Firma Quick Turtle podpisała z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę dotyczącą najmu ok. 3000 m2 powierzchni w centrum logistycznym Kraków II. Z tego około 2 600 m2 będzie przeznaczone na cele magazynowe, a ok. 425 m2 na cele socjalno-biurowo. W efekcie zawartej umowy centrum logistyczne Kraków II jest aktualnie w całości wynajęte.

Firma Quick Turtle specjalizuje się w transportach z całej Unii Europejskiej na Maltę oraz z Malty do innych krajów Unii Europejskiej.

Centrum Logistyczne Kraków II to gotowy nowoczesny obiekt spełniający wszystkie najnowsze standardy magazynów wysokiego składowania. Zlokalizowany jest w przemysłowej części Krakowa – w dzielnicy Rybitwy, zaledwie 1,5 km od wschodniej obwodnicy Krakowa. Centrum oferuje łącznie 11 tys. m2 powierzchni, z czego na cele magazynowe wykorzystywane jest 10 tys. m2, a pozostałe blisko 1 tys. m2 przeznaczone jest na cele socjalno-biurowe. W skład obiektu wchodzi 12 modułów o powierzchni ok. 870 m2, które można dowolnie łączyć w zależności od potrzeb najemców. Na każdy moduł przypadają dwa doki rozładunkowe oraz niewielka powierzchnia biurowa służąca do bieżącej obsługi magazynu.

Grupa BIK zarządza aktualnie czterema parkami logistycznymi: CL Kraków I, CL Kraków II, BIK Park Sosnowiec II oraz BIK Park Wrocław I o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 55 tys. m2. W ramach dywersyfikacji działalności Grupa BIK zajmuje się także budową i wynajmem nowoczesnych powierzchni handlowych w segmencie parków handlowych (retail parków). Obecnie w portfelu spółki znajduje się Retail Park Karpacka w Bielsku – Białej o powierzchni najmu prawie 7,0 tys. m2.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe