informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Radosław Gołąbek nowym dyrektorem SAP Labs Poland

Radosław Gołąbek nowym dyrektorem SAP Labs Poland

HR / 2019.03.14

Radosław Gołąbek objął funkcję dyrektora zarządzającego SAP Labs Poland – jednego ze strategicznych globalnych ośrodków badawczo-rozwojowych firmy SAP. Nowy szef centrum jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowymi projektami IT w obszarze e-commerce i customer experience. 

Przed objęciem stanowiska szefa SAP Labs Poland, Radosław Gołąbek pełnił rolę dyrektora SAP Customer Experience Demo Portfolio. Jako Dyrektor Zarządzający będzie odpowiadał za dalszy rozwój SAP Labs Poland jako jednego z kluczowych centrów rozwoju oprogramowania SAP na świecie.

"Dekada rozwoju centrum SAP Labs w Gliwicach dowodzi, że w Polsce mogą powstawać innowacyjne rozwiązania, mające realny wpływ na technologie na całym świecie. Nasz 350-osobowy zespół buduje produkty i realizuje projekty SAP, które inspirują firmy w wielu krajach. Połączenie doświadczeń SAP w zakresie budowy kompleksowych relacji firm z klientami w ramach pakietu C/4HANA, ogłoszone w ubiegłym roku, otworzyło przed nami kolejne ścieżki rozwoju. Jako dyrektor zarządzający będę dążył do tego, by jeszcze silniej wykorzystać potencjał zespołu SAP Labs Poland do rozwoju przyszłościowych rozwiązań na rzecz cyfrowego handlu" - mówi Radosław Gołąbek, Dyrektor Zarządzający SAP Labs Poland.

Radosław Gołąbek ukończył informatykę na Politechnice Śląskiej. Dołączył do zespołu SAP Labs w Gliwicach w 2010 roku. Podczas kariery w SAP przeszedł niemal wszystkie szczeble w organizacji. Był m.in. pierwszym członkiem zespołu Solution Engineering, odpowiedzialnego za przygotowanie projektów nowych rozwiązań technologicznych w obszarze e-commerce. Pełnił również funkcje menedżerskie w projektach IT obejmujących rozwiązania B2C oraz B2B.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe