informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
REJS świętował 25-lecie
REJS

REJS świętował 25-lecie

Wydarzenia / 2018.07.05

Były życzenia i tort, mnóstwo gości, muzyka i świetna zabawa – impreza urodzinowa REJS już za nami! 24 czerwca, podczas uroczystego Pikniku Jubileuszowego, 25-lecie przedsiębiorstwa świętowali założycielei pracownicy firmy, ich rodziny, a także liczni przyjaciele.

25-lecie to nie byle jaki jubileusz, więc i jego obchody muszą być huczne i radosne. I taki właśnie był Urodzinowy Piknik marki REJS, który odbył się w czerwcową niedzielę w Rypinie. Impreza idealnie wpisała się w odbywające się w tym okresie Dni Rypina i zgromadziła prawdziwe tłumy!

Tak się bawili

Uroczystości rozpoczęły się już przed południem. Wówczas na terenie ośrodka sportowego MOSiR zaczęli się gromadzić pierwsi goście. Przy dźwiękach muzyki mogli wziąć udział w licznych atrakcjach i konkursach przygotowanych dla starszych i młodszych.

Część oficjalna rozpoczęła się popołudniu. Jan i Elżbieta Rejs – założyciele firmy, wygłosili okolicznościowe przemówienie. Wraz z wiceprezesem Marcinem Rejs wręczyli listy gratulacyjne najbardziej zasłużonym pracownikom. Wielu z nich w rypińskim przedsiębiorstwie pracuje od samego początku! Po odśpiewaniu tradycyjnego "Sto lat" i pokrojeniu tortu, goście obejrzeli pokaz slajdów podsumowujących historię firmy. A burmistrz miasta Paweł Grzybowski wręczył założycielom i zarządowi wyjątkowe wyróżnienie – „Rypiński Laur Gospodarczy".

Wieczorna część Pikniku rozpoczęła się od koncertu zespołu Reflex. Po nim na scenę wkroczyli członkowie grupy Pączki w tłuszczu – m.in. znany aktor Tomasz Karolak. Zagorzali kibicie na specjalnie ustawionym telebimie mogli obejrzeć mecz polskiej reprezentacji, która zagrała podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej z Kolumbią. Pewną osłodą porażki piłkarzy był pokaz laserów i zabawa, która trwała do późnych godzin.

Więcej informacji: www.rejs.eu 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe