informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Salon sieci Empik wzbogaca ofertę Parku Handlowego Auchan Bielany

Salon sieci Empik wzbogaca ofertę Parku Handlowego Auchan Bielany

Nieruchomości / 2018.04.03

Park Handlowy Auchan Bielany rozszerza ofertę w segmencie kultura i rozrywka. Od 28 marca w obiekcie działa nowoczesny salon Empik o powierzchni ponad 190 mkw. Za komercjalizację Parku Handlowego Auchan Bielany odpowiada Immochan Polska.

Park Handlowy Auchan Bielany jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku, a klienci mogą korzystać z bogatej oferty około 70 salonów znanych polskich i międzynarodowych marek. 28 marca dołączył do nich sklep sieci Empik, który zajął lokal o powierzchni ponad 190 mkw. Klienci znajdą tam bogaty wybór książek, prasy, filmów, muzyki, multimediów, artykułów papierniczych i kreatywnych, zabawek i gier planszowych oraz bilety na wydarzenia kulturalne w całej Polsce.

Empik w Parku Handlowym Auchan Bielany to przyjazna dla odbiorców i nowoczesna przestrzeń. W sklepie zastosowano rozwiązania omnichannel, a wśród nich urządzenie multimedialne, które pomaga klientowi wyszukać produkt w asortymencie, wyświetlając miejsce na półce, a niezdecydowanym pomaga w wyborze. W przypadku braku danego produktu na półkach, bywalcy salonu mają możliwość ich samodzielnego zamówienia z bezpłatną dostawą do wybranego sklepu Empik.

- Park Handlowy Auchan Bielany od lat pracuje nad tym, aby portfolio najemców było zróżnicowane i umożliwiało naszym klientom kompleksowe zakupy w trakcie wizyty w naszym obiekcie. Dlatego cieszymy się, że do grona naszych najemców dołącza salon Empik, który wzbogaci naszą ofertę w zakresie kultury – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe