informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Sennheiser zapowiada swoją obecność na targach ISE 2018

Sennheiser zapowiada swoją obecność na targach ISE 2018

Wydarzenia / 2018.01.11

Podczas targów ISE 2018, które odbędą się w dniach 6-9 lutego w Amsterdamie, Sennheiser zaprezentuje szereg rozwiązań dla biznesu, usprawniających komunikację w pracy. Stoisko niemieckiego producenta będzie podzielone na trzy obszary: przegląd najnowszych biznesowych rozwiązań konferencyjnych, w tym nowej wersji oprogramowania Sennheiser Control Cockpit, w funkcjonalnym pokoju demonstracyjnym; szereg prezentacji dotyczących komunikacji cyfrowej w strefie Speaker's Corner oraz demonstracja możliwości mikrofonu sufitowego TeamConnect Ceiling, który automatycznie dopasowuje się do źródła głosu w sali konferencyjnej.

W dzisiejszych czasach efektywna komunikacja jest kluczem do sukcesu organizacji, a wciąż istnieje ogromny potencjał do usprawniania zarówno fizycznych, jak i wirtualnych spotkań dzięki wydajniejszym rozwiązaniom technologicznym.

Sennheiser Control Cockpit: pełna kontrola nad mikrofonami

Control Cockpit to zaawansowane, ale łatwe w obsłudze oprogramowanie, które służy do obsługi, sterowania i serwisowania mikrofonów Sennheiser. Software zwiększa produktywność i ułatwia codzienną pracę profesjonalistów z branży IT i AV, a także użytkowników końcowych. Nowa aktualizacja zapewnia pełną kontrolę nad mikrofonami serii SpeechLine, Digital 6000 i evolution G3 i pozwala m.in. na zdalne sprawdzanie stanu baterii i funkcji każdego urządzenia.

Control Cockpit pozwala uprościć obsługę mikrofonów Sennheisera, usprawniając rutynowe czynności za pomocą cyfrowych funkcji kontrolnych. Zintegrowany pulpit nawigacyjny zapewnia natychmiastowy przegląd wszystkich mikrofonów w systemie, dzięki czemu użytkownik może szybko ocenić ich aktualny stan, a komunikacja w czasie rzeczywistym między sprzętem a oprogramowaniem umożliwia zdalną zmianę ustawień. Ponadto system ostrzega o pojawieniu się problemu ze sprzętem, dzięki czemu będzie można szybko zareagować. Taka optymalizacja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także usprawnić pracę.

„Kształtowanie przyszłości komunikacji cyfrowej - to nasze aspiracje jako wiodącego specjalisty od dźwięku. Nieustannie ulepszamy nasze biznesowe oprogramowanie, wprowadzając innowacje, które optymalizują i przyspieszają procesy korporacyjne” - powiedział Andy Niemann, dyrektor ds. Komunikacji biznesowej w Sennheiser. „Świat biznesu ciągle się zmienia, a klasyczny model tradycyjnego biura powoli zanika wraz z rozwojem mobilnych przestrzeni roboczych, elastycznych godzin pracy i technologii. Nasi klienci znajdują się w centrum tej ewolucji i pomagamy im wykorzystać nowe możliwości  dzięki narzędziom komunikacyjnym, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby” - dodał Andy Niemann.

Wyjątkowe konferencje: TeamConnect Ceiling z technologią tworzenia wiązki

Mikrofon sufitowy TeamConnect przenosi konferencje na zupełnie nowy poziom. Jego unikatową cechą jest innowacyjna, w pełni zautomatyzowana technologia tworzenia wiązki. Jest to możliwe dzięki 29 pojedynczym mikrofonom dookólnym, które automatycznie ustawiają się w kierunku źródła głosu, zapewniając optymalną zrozumiałość mowy podczas rozmów telefonicznych i spotkań online. Dzięki temu mówca zyskuje swobodę poruszania się podczas prezentacji. Sale konferencyjne wyposażone w sufitowy mikrofon TeamConnect Ceiling mogą być zatem wykorzystywane elastycznie, bez konieczności ręcznej regulacji mikrofonów w zależności od liczby osób. Podczas ISE odwiedzający mogą zapoznać się z TeamConnect Ceiling w pokoju demonstracyjnym oraz podczas prezentacji „TeamConnect Ceiling Virtual Reality Experience”.

źródło: sennheiser/infromacjebranzowe.pl