informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
SI będzie polskim towarem eksportowym. Przemysław Maliszewski z Sitecore dołączył właśnie do Kogifi Consulting Group
Przemysław Maliszewski

SI będzie polskim towarem eksportowym. Przemysław Maliszewski z Sitecore dołączył właśnie do Kogifi Consulting Group

HR / 2018.07.13

W lipcu br. do Kogifi, polskiej firmy wyspecjalizowanej w tworzeniu nowych technologii, dołączył były dyrektor sprzedaży na rynek środkowo- i wschodnioeuropejski Sitecore – Przemysław Maliszewski. Jego doświadczenie i kwalifikacje mają pomóc polskiej firmie IT w podboju zagranicznych rynków.

Firma Kogifi Konsulting Group (wcześniej Kogifi) znana jest z pracy nad pierwszym polskim asystentem głosowym oraz akceleracji kilku innych startupów z dziedziny sztucznej inteligencji, rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości, a także Internetu Rzeczy. Obecnie firma rozszerzyła swój zakres usług i zajmuje się także aktywnym wsparciem agencji cyfrowych, reklamowych i marketingowych w zakresie dostaw wykwalifikowanych programistów oraz specjalistów wsparcia IT. W związku z tym przedsiębiorstwo chce zintensyfikować eksport swoich produktów i usług na cały region Europy Środkowowschodniej. Pomóc ma w tym Przemysław Maliszewski, który wraz z początkiem lipca objął rolę Senior Executive VP Digital Platforms and Services w Kogifi Consulting Group.

Przemysław Maliszewski posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży nowych technologii oraz ponad 12 lat doświadczenia na stanowiskach zarządczych w polskich i międzynarodowych koncernach, wprowadzających innowacyjne rozwiązania z branży IT głównie dla sektora finansowego. Jest absolwentem Executive MBA Univerisity of Illinois at Urbana-Champaign, Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej oraz międzynarodowych programów menedżerskich. Przemysław Maliszewski dotychczas pracował w Sitecore jako CEE Sales Director. Od wielu lat, wg niezależnych raportów, Sitecore jest liderem światowego oprogramowania z kategorii Digital Marketing, Context Commerce i Web CMS. Firma posiada ponad 5 000 klientów na rynku globalnym, w tym największych światowych graczy jak choćby P&G, L’Oreal, Easy Jet, Manchester United czy Heineken.

Kogifi Consulting Group została utworzona jako efekt wieloletniego doświadczenia biznesowego, pracy nad niezliczoną liczbą projektów IT, budowania struktur organizacyjnych i tworzenia owocnych relacji z klientami na całym świecie. Celem Kogifi Consulting Group jest przekucie wizjonerskich pomysłów w rzeczywiste projekty. Pracownicy firmy to eksperci w zakresie marketingu cyfrowego, wyspecjalizowani w dostarczaniu konsumentom doświadczenia z zakresu Smart Commerce i Omnichannel, wspieranego przez technologie AI, VR, AR i IoT. Kogifi świadczy usługi konsultingowe, tworzy dedykowane zespoły i pomaga w zwiększeniu sprzedaży zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma pomaga startupom i młodym przedsiębiorstwom komercjalizować ich produkty i usługi, łącząc ich z partnerami biznesowymi na całym świecie.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe