informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Skorzystaj z mistrzowskiej oferty! Zostań sąsiadem legendy!

Skorzystaj z mistrzowskiej oferty! Zostań sąsiadem legendy!

Nieruchomości / 2018.06.19

Takiej okazji i takich emocji jeszcze nie było! Złota 44 kibicuje polskiej reprezentacji w piłce nożnej, premiując każde zwycięstwo Polaków na Mistrzostwach Świata w Rosji rabatem na zakup apartamentu w wysokości 1 proc. 

Można powiedzieć, że teraz ceny apartamentów w Złotej 44 są w rękach, w nogach i głowach naszych piłkarzy – żartuje Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development. Dodaje, że polska reprezentacja w piłce nożnej jest dziś w najlepszej formie od ponad 30 lat. To zasługa nie tylko trenera, ale też znakomitych młodych piłkarzy.

Teraz klient, który zarezerwuje mieszkanie w Złotej 44 do końca trwania Mundialu, za każde zwycięstwo reprezentacji Polski otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 1 proc. na zakup apartamentu. Przypomnijmy. Warszawska Złota 44 to jeden z najwyższych w Europie budynków mieszkalnych, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, z wnętrzami autorstwa londyńskiej pracowni Woods Bagot. 

Budynek mieści 287 niepowtarzalnych apartamentów. Najwyżej położony penthouse ma sypialnię prawie na 200 metrach wysokości. Inwestorami wieży są: spółka BBI Development i amerykański fundusz inwestycyjny Amstar.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Złotej 44 inwestorzy przygotowali luksusową strefę relaksu na ósmym piętrze. Tam, na powierzchni 1,8 tys. mkw., znajdują się m.in.: 25-metrowy basen, fitness klub, siłownia, gabinety masażu, sauna sucha i sauna mokra, taras z leżakami, zewnętrzne jacuzzi, a także sala wyposażona w multimedia (kino, symulator do gry w golfa).

Ramka:

  • Co trzeba zrobić, aby skorzystać ze specjalnej oferty Złote 44:
  • Zarejestruj się na stronie www.zostansasiademlegendy.pl
  • Zarezerwuj apartament w czasie trwania Mistrzostw Świata w Rosji
  • Otrzymasz 1 proc. dodatkowego rabatu za każde zwycięstwo reprezentacji Polski na Mundialu (Szczegóły promocji w założeniach do oferty).

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe