informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Start II etapu Osiedla Łomianki
Osiedle Łomianki II

Start II etapu Osiedla Łomianki

Nieruchomości / 2020.01.14

9 stycznia 2020 firma ARIA Development rozpoczęła sprzedaż II etapu Osiedla Łomianki. Oferta obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 m2. Ceny za m2 kształtują się od 5 150 zł do 6 250 zł.

Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku i obecnie prowadzone są prace budowlane na poziomie parteru budynku A3 oraz ścian fundamentowych budynku A2. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, niska zabudowa i przemyślana architektura, 150 lokali w trzech etapach w niezwykle konkurencyjnych cenach oraz niskie koszty utrzymania – tak w skrócie można scharakteryzować całość projektu Osiedle Łomianki.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a wspaniałe doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony, a na ostatnim trzecim piętrze-szerokie tarasy, gdzie zostaną zlokalizowane przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne oraz plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

Mieszkania w najnowszej realizacji ARIA Development to doskonała propozycja zarówno dla singli, par zamierzających założyć rodzinę, jak i dla rodzin z dziećmi oraz nestorów rodu, szukających spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

ARIA Development jako prawdopodobnie pierwszy deweloper w Polsce, na wszystkich przyszłych i obecnie realizowanym Osiedlu Łomianki, wprowadza kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz punktów ładowania samochodów elektrycznych. Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i Klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji ARIA Development nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe