informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
"Stawiamy na najlepszych doradców od wnętrz". VOX i BLU już razem w Olsztynie
fot. VOX

"Stawiamy na najlepszych doradców od wnętrz". VOX i BLU już razem w Olsztynie

Nieruchomości / 2020.11.20

Nowy salon VOX już działa! Od początku października obok dobrze znanego mieszkańcom Olsztyna salonu łazienek BLU można kupić też podłogi i drzwi. Oba salony łączy fachowy zespół doradców z wieloletnim doświadczeniem, wsparcie przy projektowaniu wnętrz oraz wysokiej jakości produkty.

Salony BLU i VOX w Olsztynie ulokowane są przy ul. Lubelskiej 25. To pierwszy w mieście punkt oferujący w jednym miejscu drzwi i podłogi VOX oraz wysokiej jakości wyposażenie łazienek.

- Nasze dwa salony mają łącznie 1600 mkw powierzchni. W salonie łazienek w ciekawych aranżacjach pokazujemy produkty wiodących producentów i najlepszą armaturę, płytki, wanny czy kabiny prysznicowe. Naturalnym krokiem było uzupełnienie tej oferty o podłogi i drzwi, których nasi klienci szukają podczas urządzania łazienek - opowiada Justyna Packiewicz, właścicielka salonu VOX i BLU.

 

​Doświadczenie i jakość

Salon VOX z ofertą drzwi i podłóg w Olsztynie ma 320 metrów kwadratowych. Atrakcyjna ekspozycja zawiera wiele inspiracji dla różnych wnętrz.

- Zależało nam, by produkty VOX były dostępne także w Olsztynie, ponieważ klienci z tego miasta często pytali o nasze podłogi i drzwi. Współpraca z doświadczonym partnerem, jakim jest salon BLU, to dla nas gwarancja, że obsługa klienta oraz jakość będą na najlepszym poziomie. W VOX wiemy, że proces urządzania wnętrz jest pracochłonny, dlatego naszym celem jest uczynienie go prostym i przyjemnym zadaniem, dlatego każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie naszych doradców – mówi Anna Szczepaniak, Marketing Manager marki VOX.

Właścicielka olsztyńskiego salonu postawił przede wszystkim na wysoką jakość obsługi - połączenie know-how sieci VOX oraz wieloletniego doświadczenia nabytego podczas pracy w salonie łazienek.

- Nasi doradcy od kilkunastu lat pomagają urządzać wnętrza mieszkańcom Olsztyna. Dzięki poszerzeniu oferty możemy zaproponować im kompletne wyposażenie w jednym miejscu, a tym samym skrócić cały proces zakupowy - dodaje Justyna Packiewicz.

W nowym salonie VOX poza rozbudowaną ekspozycją znajduje się aż osiem miejsc, w których doradcy wspierają klientów w wyborze produktów - a trzy z nich to miejsce pracy z projektantem wnętrz. Doradcy korzystają z programu VOXBOX, dzięki któremu mogą zaprezentować klientom wizualizacje wymarzonego wnętrza z użyciem produktów dostępnych w ofercie VOX.

​Pełnia inspiracji

Na odwiedzających salony BLU i VOX w Olsztynie czeka spora dawka inspiracji. W salonie można znaleźć bogatą ofertę podłóg winylowych, paneli podłogowych, podłóg naturalnych jak też listew przypodłogowych. VOX pokazuje zarówno znane i cenione produkty jak i ciekawe nowości - np. niezwykle wytrzymałe podłogi winylowe z twardym rdzeniem Rigio, które z powodzeniem można stosować w łazienkach zamiast płytek.

Pełna oferta drzwi VOX to z kolei bogactwo możliwości aranżacji - od prostych i klasycznych drzwi Fresto nawiązujących do najlepszych tradycji stolarskich, po nowoczesne i wielofunkcyjne drzwi Smart, na których dzięki systemowi muf można montować półki, wieszaki i inne dodatki. Wszystkie te modele można zobaczyć na ekspozycji, na której znajdziemy też drzwi innych marek.

Ofertę salonu VOX uzupełniają ściany dekoracyjne Kerradeco, idealne rozwiązanie zarówno do nowych, jak i remontowanych wnętrz. Bogata paleta wzornicza stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych czy tapet.

W każdym salonie VOX klient może liczyć na wsparcie profesjonalnych konsultantów, którzy doradzą podczas wyboru produktów. Firma dysponuje też siecią certyfikowanych ekip montażowych, co jest szczególnie istotne w przypadku kupna produktów z kategorii drzwi i podłóg. Szczegółowe informacje o salonach, ich adresy oraz godziny otwarcia dostępne są na stronie internetowej vox.pl.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe