informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Studio111 rozpoczęło współpracę z Candy Hoover Polska

Studio111 rozpoczęło współpracę z Candy Hoover Polska

Wiadomości / 2019.03.07

Od stycznia 2019 r. agencja Studio 111 wspiera Candy Hoover Polska w kompleksowych działaniach z zakresu public relations. Działania PR prowadzone będą głównie w mediach branżowych, technologicznych oraz lifestylowych, a także szeroko rozumianej blogosferze.

Candy Hoover Polska wchodzi w skład światowego koncernu produkującego urządzenia AGD. Oferuje pełen zakres zaawansowanych technologicznie urządzeń wolnostojących jak i przeznaczonych do zabudowyo doskonałych parametrach eksploatacyjnych. Ciągłe udoskonalenia, które grupa Candy Hoover wprowadza w swoich nowych produktach, mają na celu poprawę jakości życia ludzi.

"W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone urządzenia najwyższej jakości, które zdążyły już zaskarbić sobie sympatię milionów osób na całym świecie i cieszą się bardzo dobrą renomą."–mówi Daniel Malak Country Manager Candy Hoover Polska."Wierzymy,
że w najbliższym czasie oferowane przez nas produkty zyskają jeszcze większe uznanie w oczach Polaków." - dodaje.

"Jesteśmy dumni z tego, że firma Candy Hoover Polska postanowiła zaufać właśnie naszej agencji. Doświadczenie pracowników Studio111 z pewnością pomoże Jej osiągnąć założone cele i sukces na wymagającym polskim rynku." - mówi Maciej Piotrowski - Wiceprezes Studio111

Więcej szczegółów na temat Candy Hoover Polska oraz oferty produktowej producenta znajdziecie Państwo na oficjalnych stronach internetowych: www.candy.pl i www.hoover.pl.

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe