informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Sun & Snow wchodzi na rynek niemiecki

Sun & Snow wchodzi na rynek niemiecki

Nieruchomości / 2018.06.14

Spółka Sun & Snow działająca na polskim rynku wynajmu oraz sprzedaży apartamentów wypoczynkowych otwiera pierwsze zagraniczne biuro. Klienci z Niemiec będą mogli skorzystać zarówno z oferty wynajmu apartamentów w Polsce, jak i ich inwestycyjnego zakupu. Niemieckie biuro spółki otwarte zostanie w przygranicznej miejscowości Bansin jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu letniego.

Niemiecki oddział Sun & Snow powstaje zaledwie 10 km od Świnoujścia, w miejscowości Bansin. Wraz z Ahlbeck oraz Heringsdorf tworzy nadmorską aglomerację miejską, słynącą z ekskluzywnych kurortów oraz uzdrowisk. W pobliżu miasta znajduje się lotnisko, które niebawem będzie obsługiwać loty do Polski.

„Niemieccy turyści od lat korzystają z usług Sun & Snow, dlatego wejście na ten rynek jest dla nas naturalnym krokiem” – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow. – „Stworzymy klientom nie tylko możliwości wypoczywania, ale również inwestowania
w nieruchomości w Polsce” – dodaje Marcin Dumania. Docelowo Sun & Snow zbuduje także bazę najlepszych niemieckich apartamentów do wynajęcia, w których będą mogli wypoczywać goście z Polski i zagranicy.

„Wejście na rynek niemiecki zbiega się w czasie z 10. rocznicą działalności Sun & Snow. Jest to przełomowy dla nas rok oraz kluczowy moment w rozwoju firmy” – mówi Marcin Dumania. Spółka w niedalekiej przyszłości planuje ekspansję na kolejne zagraniczne rynki.

Polska jest atrakcyjnym celem turystycznym dla gości z całego świata. W 2014 roku znaleźliśmy się na 10 miejscu w rankingu Magazynu PAP najchętniej odwiedzanych miejsc w Europie, wyprzedzając Czechy, Węgry, a nawet Słowację. Według statystyk Gazety Wyborczej z 2016 r. nasz kraj odwiedzany jest najczęściej właśnie przez Niemców.

Wyspa Uznam, na której znajduje się miasto Bansin, słynie z najlepszych kurortów, hoteli, uzdrowisk oraz szerokiej gamy rodzinnych atrakcji. Sun & Snow będzie pierwszą firmą w tej części Niemiec oferującą wynajmem apartamentów wypoczynkowych w Polsce.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe