informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Świat wzornictwa i mody – Tubądzin Design Days 2018 w Kijowie

Świat wzornictwa i mody – Tubądzin Design Days 2018 w Kijowie

Wydarzenia / 2018.06.21

Po cyklu inspiracyjnych spotkań Tubądzin Design Days 2018, które odbyły się w ośmiu polskich miastach firma przygotowała i zrealizowała Tubądzin Design Days  na Ukrainie. W partnerskim salonie Ceramiki Tubądzin – KeramHall w Kijowie, przedstawiciele firmy spotkali się z ukraińskimi architektami i projektantami wnętrz, by rozmawiać o designie. Wydarzenie przebiegło w niezwykle kreatywnej atmosferze, a jego uczestnicy zapoznali się z nowymi produktami Tubądzina i praktycznie nieograniczonymi możliwościami wykorzystania ich w aranżowaniu przestrzeni. Spotkanie uświetnił twórca autorskich kolekcji płytek dla Tubądzina i jeden z najwybitniejszych polskich projektantów mody – Maciej Zień.

Wydarzenie przyciągnęło ponad 200 uczestników. Pierwsza część spotkania odbyła się w salonie KeramHall, w strefie firmowej Ceramiki Tubądzin, zajmującej aż 500 mkw. Goście uczestniczyli tam w inspiracyjnych dyskusjach, a przede wszystkim mogli zanurzyć się w artystycznej atmosferze. Eventowi towarzyszył bowiem konkurs pod hasłem „Zainspiruj nas: Ukraina - miasto przyszłości”. W skład jury oceniającego prace architektów wszedł Maciej Zień oraz Iryna Pryma, redaktor naczelna ukraińskiego magazynu dla architektów „PrimaInterior”. Uczestnicy spotkania mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z nowościami z portfolio Ceramiki Tubądzin w towarzystwie architekta marki – Tomasza Smusa, a także prototypami płytek z nowej kolekcji Macieja Zienia, która swoją premierę będzie miała jesienią br.

Wieczorem wydarzenie miało swoją uroczystą kontynuację w Centrum Wystawowym „Parkovy”, w którym ogłoszono laureatów konkursu. Grand Prix stanowił wyjazd na wrześniowe targi Cersaie, które odbędą się w Bolonii. Pozostałe miejsca na podium gwarantowały zaproszenie do udziału w finałowej gali Tubądzin Design Awards, która odbędzie się w Warszawie.  Tam również miał miejsce pokaz mody Macieja Zienia pt. „Under Pressure”, podczas którego projektant zaprezentował trendy na nadchodzący sezon jesień-zima 2018/2019. Wydarzenie zwieńczył uroczysty bankiet.

W spotkaniu uczestniczyli właściciele Ceramiki Tubądzin –Joanna i Andrzej Wodzyńscy oraz Wiceprezes Zarządu – Amadeusz Kowalski.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe