informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Tarasy Zamkowe z nową ofertą

Tarasy Zamkowe z nową ofertą

Nieruchomości / 2018.06.12

Dwie nowe marki poszerzyły grono najemców Tarasów Zamkowych w Lublinie. Pierwsza z nich, salon Smyk, wzmocniła kategorię dziecięcą. Kolejna nowość, placówka mBanku, powiększyła ofertę usługową centrum handlowego. Obydwa lokale zainaugurowały swoją działalność z końcem maja.

Otwarty w Tarasach Zamkowych Smyk należy do międzynarodowej sieci specjalistycznych sklepów z artykułami dla dzieci. Znaleźć tu można „wszystko dla dziecka pod jednym dachem”. Salon oferuje szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, edukacyjnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat. Znajduje się na poziomie +1 i zajmuje powierzchnię 611 m kw.

Kolejną nowością w propozycji Tarasów Zamkowych jest oddział mBanku. Placówka oferuje obsługę w zakresie podstawowych produktów, takich jak konta, karty płatnicze i kredyty gotówkowe oraz obsługę kasową. Nowo otwarty oddział wyposażony jest w bankomat i wpłatomat oraz tablety, na których klienci mogą bezpiecznie zalogować się na swój rachunek. Można tu także doładować telefon i skorzystać z bezpłatnej sieci wi-fi. Lokal znajduje się na poziomie 0, zajmując powierzchnię 86 m kw.

- Stawiając na rozwój naszego centrum handlowego staramy się zapewnić klientom możliwie najszerszą ofertę, dostosowaną do rosnących i zmieniających się oczekiwań. Otwarcie Smyka, sieci znanej i lubianej przez klientów, a także mBanku, świetnie wpisującego się w oczekiwania coraz bardziej mobilnych klientów, to dla nas ogromny powód do zadowolenia. A już niebawem pojawią się kolejne zmiany, związane zarówno z ofertą handlową, jak i propozycją spędzania wolnego czasu - mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations IMMOFINANZ, właściciela Tarasów Zamkowych.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe