informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
TIA Technology przejmuje wschodzącą firmę InsurTech goBundl

TIA Technology przejmuje wschodzącą firmę InsurTech goBundl

Finanse / 2018.02.09

TIA Technology, lider w zakresie standardowych rozwiązań informatycznych dla branży ubezpieczeniowej, ogłosił nabycie goBundl i jej cyfrowego interfejsu przeznaczonego dla firm ubezpieczeniowych. Dzięki zintegrowaniu innowacyjnego interfejsu GoBundl z platformą ubezpieczeniową o otwartym API, TIA zaspokaja stale rosnące zapotrzebowanie wśród firm ubezpieczeniowych na inteligentne rozwiązanie samoobsługowe i płynniejszą, ukierunkowaną na użytkownika, cyfrową podróż klienta.

Cyfryzacja i urządzenia mobilne przekonują konsumentów do częstszych zakupów online, w tym polis ubezpieczeniowych. W rezultacie, firmy ubezpieczeniowe na całym świecie ścigają się, aby zwiększyć sprzedaż online i stworzyć angażującą klienta podróż, która zaspokaja konkretne potrzeby każdego z nich. Właśnie do tego została stworzona samoobsługowa platforma goBundl, oparta na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji.

Dyrektor TIA, Christian Kromann, wyjaśnia: „Platforma goBundl umożliwia klientom ubezpieczeniowym przejście do trybu online, a po uzupełnieniu kilku informacji, zaoferowanie produktów ubezpieczeniowych, których potrzebują, po cenie, na którą mogą sobie pozwolić. Oferując to zintegrowane z platformą korową TIA rozwiązanie, dajemy naszym klientom możliwość zbudowania silnej, strategicznej platformy samoobsługowej, która może zapewnić firmom ubezpieczeniowym solidne podstawy w przyszłości”.

Cyfrowy ekosystem przyszłości

TIA udostępnia główne funkcje swojej platformy innym podmiotom ekosystemu ubezpieczeniowego, umożliwiając ubezpieczycielom zbudowanie zwinnego, elastycznego ekosystemu cyfrowego, który jest odpowiedzią na ich strategiczne potrzeby.

Kromann mówi: „System podstawowy TIA pozwala ubezpieczycielom integrować wybrane technologie, od najlepszych rozwiązań do analizy danych po niszowe portale angażujące trzecią stronę. Dzięki temu ubezpieczyciele są wolni od ryzykownych długoterminowych zobowiązań i mogą rozwijać swoje systemy w miarę pojawiania się nowych technologii i zmian popytu na rynku. Włączenie technologii goBundl do platformy TIA jest częścią naszej ogólnej strategii ekosystemu i pozwala nam oferować rozwiązanie jednego dostawcy zarówno dla centralnych komponentów architektury technicznej ubezpieczyciela, jak i jego cyfrowego ekosystemu".

CEO GoBundl, Jakob Vang Glud dodaje: „Dla nas w goBundl, jako startupu InsurTech, była to niesamowita podróż. Z niecierpliwością czekamy na włączenie naszej technologii do TIA i możliwość zobaczenia, jakie korzyści przynosi branży ubezpieczeniowej na szerszą skalę".

źródło: tia/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe