informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
TOMTOM dostarczy rozwiązania nawigacyjne do pojazdów Jeep® Renegade i Compass

TOMTOM dostarczy rozwiązania nawigacyjne do pojazdów Jeep® Renegade i Compass

Moto / 2019.03.07

TomTom wiodący specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji ogłosił, że będzie dostarczać rozwiązania nawigacyjne do linii hybrydowych pojazdów elektrycznych typu plug-in, Jeep® Renegade i Compass, produkowanych przez Fiat Chrysler Automobiles.

TomTom wiodący specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji ogłosił, że będzie dostarczać rozwiązania nawigacyjne do linii hybrydowych pojazdów elektrycznych typu plug-in, Jeep® Renegade i Compass, produkowanych przez Fiat Chrysler Automobiles.

Kierowcy pojazdów serii Jeep® Renegade i Compass PHEV skorzystają z TomTom Connected Navigation System, a także z nowej usługi TomTom EV Service. Ta druga dostarcza kierowcom pojazdów elektrycznych informacje o punktach ładowania, umożliwiając im planowanie podróży i podejmowanie właściwych decyzji.

Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive, komentuje: „Jesteśmy zadowoleni, że marka Jeep po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z nami, podkreślając nasze zaangażowanie w tworzenie innowacji i bezkompromisową jakość. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować kierowcom Jeepa jeszcze lepsze doświadczenie jazdy samochodem”.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe