informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
TomTom wybiera ChargeHub, aby wzbogacić swoje mapy o dane na temat  stacji ładowania pojazdów elektrycznych

TomTom wybiera ChargeHub, aby wzbogacić swoje mapy o dane na temat stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Technologie / 2019.10.17

TomTom (TOM2), ogłosił dzisiaj porozumienie z ChargeHub, wiodącym agregatorem i platformą cyfrową dla publicznych stacji ładowania pojazdów elektrycznych (EVS). ChargeHub zapewni firmie TomTom dostęp do jednej z największych baz danych publicznych stacji ładowania w Ameryce Północnej, zwiększając tym samym łączną liczbę stacji ładowania zintegrowanych z mapami TomTom do ponad 300 000*.

„Dzięki integracji danych EVS ChargeHub z naszymi mapami i usługą EV, TomTom pomaga kierowcom szybko i łatwo wyszukiwać oraz nawigować do stacji ładowania, oszczędzając czas i zmniejszając niepokój związany z zasięgiem”, powiedział Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive. „To świetny przykład tego, jak usuwamy bariery w powszechnym stosowaniu pojazdów elektrycznych, dążąc do naszej wizji świata wolnego od emisji”.

„Dzięki współpracy z firmą TomTom zagwarantujemy, że najpełniejsze i najdokładniejsze informacje dotyczące ładowania pojazdów staną się szerzej dostępne”, powiedział Simon Ouellette, Co-Founder i Prezes, ChargeHub. „Wierzymy, że zwiększy to widoczność infrastruktury pojazdów elektrycznych i pomoże przyspieszyć zwrot w stronę elektrycznej mobilności”.

Mapy i EV Service firmy TomTom mają zasięg globalny i zapewniają informacje o dostępności stacji ładowania w czasie rzeczywistym, aby uspokoić kierowców podczas ich wyszukiwania. Produkt ten jest dostępny dla klientów firmy TomTom z wielu branż (w tym motoryzacyjnej) i dostarczany w różnych formatach.

 

*300 000 stacji ładowania przy 100 000 POI

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe