informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Towarzystwa Biznesowe przenoszą spotkania do online
Towarzystwa Biznesowe

Towarzystwa Biznesowe przenoszą spotkania do online

Wydarzenia / 2020.03.19

W okresie biznesowego spowolnienia mamy czas na nadrobienie zaległości merytorycznych, które dotychczas były odsuwane na dalszy plan i przekładane na niesprecyzowane „kiedyś”. Z myślą o przedsiębiorcach Towarzystwa Biznesowe uruchomiły specjalny cykl webinarów, które zastępują dotychczasowe, cotygodniowe spotkania prowadzone w ramach śniadań i wieczorów Towarzystw Biznesowych.

Panująca kwarantanna w mniejszym lub większym stopniu dotknęła każdego z nas. Szczególną kreatywnością muszą obecnie wykazać się przedsiębiorcy, od których uzależnione jest dalsze funkcjonowanie gospodarki i utrzymanie etatów. Towarzystwa Biznesowe, które w związku z odgórnym zakazem zgromadzeń zrezygnowały z organizacji regularnych spotkań swoich członków, skupiły się na dostarczaniu atrakcyjnych treści za pośrednictwem wirtualnych środków przekazu. W ten sposób wspierają przedsiębiorców i pozwalają im efektywnie wykorzystać nadchodzące tygodnie. Wśród prowadzących znajdują się m.in. Ksawery Szlenkier z zajęciami związanymi ze storytellingiem w komunikacji, Maciej Przepióra, który opowie o sztuce pracy zdalnej czy Nikodem Multan z tematem zarządzania kryzysowego w świetle specustaw.

- Przedsiębiorcy mogą wykorzystać ten czas na przygotowanie się do powrotu na rynek w wielkim stylu, z nową wiedzą i umiejętnościami. Na pewno niejedną firmę czekają przetasowania kadrowe i wprowadzenie nowych metod zarządzania, które sprawdzą się w przypadku kolejnych nieprzewidzianych utrudnień. Różnorodny zakres tematyczny pozwoli każdemu z członków Towarzystw Biznesowych skorzystać z wiedzy ekspertów – mówi Maciej Gnyszka, założyciel Towarzystw Biznesowych.

Webinary tymczasowo zastępują regularne spotkania członków Towarzystw Biznesowych, podczas których następowała wymiana wiedzy między specjalistami z różnych branż. Głównym celem stowarzyszenia jest łączenie przedsiębiorców mających podobne poglądy, przede wszystkim skupione na etycznym prowadzeniu biznesu i wzmacnianiu polskiej gospodarki. Dlatego zdecydowano się na utrzymanie dotychczasowej weryfikacji uczestników i zamkniętą formę spotkań online, wymagającą rejestracji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe