informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Track Tec na Targach w Kuala Lumpur

Track Tec na Targach w Kuala Lumpur

Wydarzenia / 2019.04.18

Grupa Track Tec po raz piąty uczestniczyła jako wystawca w 20. międzynarodowych targach RAIL SOLUTIONS ASIA 2019. Tegoroczna edycja tego prestiżowego wydarzenia odbyła się w dniach 10-12 kwietnia w Kuala Lumpur i zebrała ponad 2 000 uczestników.

Targi kolejowe w Malezji to jedna z najbardziej cenionych imprez branżowych na rynku azjatyckim. Powierzchnia wystawowa dla 160 wystawców została powiększona z 2500 m2 do 4000 m2. Wśród odwiedzających znalazło się zdecydowanie więcej osób z krajów w Azji Południowo-Wschodniej w stosunku do zeszłego roku.

Podczas targów Grupa Track Tec prezentowała swoją bogatą ofertę rozwiązań dla infrastruktury kolejowej, wzmacniając rozpoznawalność marki Track Tec. Stoisko Grupy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, będąc miejscem interesujących rozmów biznesowych.

- Track Tec jest rozpoznawalnym graczem na rynku azjatyckim i coraz silniej zaznacza na nim swoją pozycję. Tegoroczne RAIL SOLUTIONS ASIA było dla nas dobrą okazją do rozmów z klientami z  Filipin, Malezji czy Tajwanu – powiedział Jarosław Pawluk, Prezes Zarządu Grupy Track Tec S.A.

Grupa Track Tec realizuje kontrakty do ponad 40 krajów na całym świecie. Spółka coraz silniej zaznacza swoją pozycję w Azji. W ostatnim czasie zrealizowane zostały zlecenia m.in. dla Indonezji, Pakistanu, Malezji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe