informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Track Tec z nominacją do nagrody „Inwestor bez granic 2019”

Track Tec z nominacją do nagrody „Inwestor bez granic 2019”

Nagrody / 2019.04.05

Track Tec S.A., międzynarodowy dostawca systemowych rozwiązań dla infrastruktury kolejowej, został nominowany do nagrody w konkursie "Inwestor bez granic 2019", organizowanym przez grupę PTWP, organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz wydawcę magazynu Nowy Przemysł i portalu WNP.PL.

 

W konkursie o tytuł "Inwestor bez granic 2019" walczyć będzie dwadzieścia polskich i zagranicznych firm. Celem organizowanego po raz trzeci konkursu, jest propagowanie partnerskich relacji między inwestorem, rynkiem i administracją, opartych na zaufaniu
i odpowiedzialności, którym towarzyszy ekonomiczna skuteczność w realizacji strategii inwestycyjnej. W konkursie nagradzane są zagraniczne firmy, inwestujące w Polsce oraz polskie firmy inwestujące za granicą. Track Tec nominowany został w kategorii polscy inwestorzy za granicą. Doceniono fakt, że rozwiązania Track Tec z sukcesem działają nie tylko w Polsce i w Europie, ale również w odległych lokalizacjach m.in. w Kanadzie (Vancouver), Azji wschodniej (Taipei, Tajwan) czy w Afryce Południowej  (Mozambik).

Laureatów poznamy w maju, podczas największej imprezy biznesowej Europy Centralnej - XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który, po raz jedenasty, odbędzie się w Katowicach w dniach 13-15 maja 2019 r. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe