informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
TVN24 I TVN24 BIS w Play Now i Play Now TV
Pakiet News

TVN24 I TVN24 BIS w Play Now i Play Now TV

Technologie / 2020.05.25

Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV. Operator wprowadza do oferty nowy pakiet NEWS, w którym znajdą się popularne kanały informacyjne: TVN24, TVN24BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.

W dzisiejszych czasach codzienny dostęp do najnowszych informacji stał się szczególnie ważny, a programy informacyjne są jednym z głównych źródeł aktualnej wiedzy o wydarzeniach na świecie. Właśnie dlatego Play podjął odpowiednie  działania, by odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów i rozszerzyć swoją ofertę także o polskie kanały informacyjne. Dzięki temu do ofert PLAY NOW i PLAY NOW TV dołączył pakiet NEWS, a w  nim stacje TVN24 i TVN24 BiS dostarczające najnowsze wiadomości przez całą dobę.

TVN24 to pierwsza stacja informacyjna w Polsce, obecnie uznawana także za najbardziej opiniotwórczą. Aktualizowane na bieżąco serwisy informują o najważniejszych wydarzeniach z całego świata przez całą dobę. TVN24 BiS posiada ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych tematyką międzynarodową. Uznani w branży dziennikarze i redaktorzy nieustannie relacjonują wydarzenia z całego świata, analizując ich wpływ na życie Polaków. W najnowszym pakiecie, Play oferuje także dostęp do  kanału Euronews, który prezentuje doniesienia polityczne, biznesowe i finansowe, skupiając się europejskiej perspektywie. W ofercie znajduje się także nadawany globalnie brytyjski kanał informacyjno-publicystyczny BBC World News oraz Bloomberg specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych.

Pakiet NEWS będzie dostępny w cenie 10 zł miesięcznie dla wszystkich klientów korzystających z oferty PLAY NOW lub PLAY NOW TV BOX. Klienci Play mogą włączyć nowy pakiet w dowolnym momencie, tak jak pozostałe pakiety PLAY NOW. Rezygnacja także jest możliwa w każdej chwili. Pakiet można aktywować na TV BOX, w aplikacji mobilnej PLAY NOW i na playnow.pl. Na dobry początek Klienci PLAY NOW i PLAY NOW TV dostają bezpłatny dostęp do pakietu przez pierwszy miesiąc.

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze, smartfonach, tabletach, laptopach, a także na www.playnow.pl. Użytkownicy Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych od Play. Pakiet podstawowy PLAY NOW TV zawiera atrakcyjne kanały filmowe, popularno-naukowe, sportowe, dla dzieci oraz rozrywkowe (m.in. National Geographic, FOX, Disney Channel, Comedy Central, History, Eleven Sports 4). Użytkownicy mogą rozszerzyć podstawową wersję usługi o cztery dodatkowe pakiety tematyczne: SPORT, KIDS, EXTRA, HBO GO, a od dziś także NEWS.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe