informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Videomill wystawcą na targach IOTX w Dubaju

Videomill wystawcą na targach IOTX w Dubaju

Wydarzenia / 2018.04.12

Videomill, specjalista w zakresie tworzenia spersonalizowanego wideo, w dniach 1-3 maja 2018 zaprezentuje swoją ofertę na targach Internet of Things Expo w Dubaju – jednym z największych wydarzeń technologicznych na Bliskim Wschodzie.

Udział w targach IOTX jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z zagranicznymi klientami oraz inwestorami. To również szansa na przedstawienie swojej oferty na arenie międzynarodowej. Stoisko spółki znajdzie się w alei startupów w sektorze A13.

Na targach Internet of Things Expo zostaną przedstawione najnowsze technologie z sektorów: AI, robotyki oraz rzeczywistości rozszerzonej. W trakcie trzydniowego wydarzenia, będzie miała miejsce konferencja IOTX, podczas której odbędzie się seria wykładów oraz panel dyskusyjny z udziałem prelegentów z całego świata. W konferencji wezmą udział inwestorzy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele marek, którzy w czasie trwania targów IOTX zaprezentują swoje oferty oraz będą dyskutować o przyszłości branży IoT.

Na tegorocznym wydarzeniu w Dubaj World Trade Center pojawi się ponad 7 tysięcy odwiedzających oraz przeszło 120 wystawców z ponad 80 krajów.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe