informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Volumetric Building Companies z wzorcowym wnętrzem dla nowej marki sieci Marriott
Wnętrze Fairfield wykonane przez VBC

Volumetric Building Companies z wzorcowym wnętrzem dla nowej marki sieci Marriott

Nieruchomości / 2022.09.30

Volumetric Building Companies na terenie Politechniki Gdańskiej zaprezentowali moduł i wzorcowy pokój hotelowy, jaki został przygotowany przez sieć hotelową Marriott dla wprowadzanej do Europy nowej marki Fairfield.

Gdańsk, Polska (29 września, 2022) – Volumetric Building Companies (VBC), Volumetric Building Companies jest międzynarodowym liderem w dziedzinie budownictwa modułowego, z siedzibą w Filadelfii, z lokalizacjami w Stanach Zjednoczonych i Europie. W czwartek, 22 września na terenie Politechniki Gdańskiej firma zaprezentowała wzorcowy pokój hotelowy, jaki został przygotowany przez sieć hotelową Marriott dla wprowadzanej do Europy nowej marki Fairfield.

Szczegóły:

Volumetric Building Companies jest międzynarodowym liderem w dziedzinie budownictwa modułowego, z siedzibą w Filadelfii, z lokalizacjami w Stanach Zjednoczonych i Europie. W czwartek, 22 września na terenie Politechniki Gdańskiej firma zaprezentowała wzorcowy pokój hotelowy, jaki został przygotowany przez sieć hotelową Marriott dla wprowadzanej do Europy nowej marki Fairfield.

Moduł, o wymiarach około 8m długości, 3m szerokości i 3m wysokości, stanowi wzorcową jednostkę hotelową dla marki Fairfield by Marriott, w którym VBC zaprezentował w pełni wykończony i wyposażony pokój dla sieci hotelowej debiutującej w Europie. Znalazły się w nim wszystkie elementy wyposażenia: w pełni umeblowany pokój, łazienka, przedpokój i część korytarza. Zaprezentowana jednostka jest przykładem poziomu wykończenia modułu, jaki opuszcza chojnicką fabrykę firmy, aby docelowo stanąć w dowolnym miejscu na świecie. Pokój stanowi wzór wykończenia wnętrz dla 150-200 obiektów, jakie w najbliższych trzech latach mają powstać na terenie całej Europy pod nowym szyldem grupy Marriott. Po gdańskiej prezentacji moduł został przetransportowany do Monachium, gdzie w trakcie zbliżających się targów ExpoReal będzie miał swoją europejską premierę. 

Sam Tikriti, Prezes i COO Volumetric Building Companies (VBC) otwierając spotkanie podkreślił, że budownictwo modułowe stanowi przyszłość branży ze względu na korzyści, jakie przynosi inwestorom, klientom i środowisku: Stoimy przed różnymi wyzwaniami w budownictwie - nieefektywność prowadzi do coraz większego śladu węglowego na świecie. Wykorzystanie technik budownictwa modułowego zapewnia szybszą realizację projektów, o znacznie lepszych parametrach akustycznych i termicznych, co ostatecznie zmniejsza wpływ na środowisko poprzez redukcję śladu węglowego. VBC posiada wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań modułowych dla klientów na całym świecie; hoteli o wysokości do 20 pięter, niedrogich mieszkań, i domów studenckich. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam na dostarczenie 3.000 modułów rocznie tylko z jednej z naszych fabryk, co oznacza ogromną, potencjalną redukcję śladu węglowego i pozytywny wpływ na środowisko – powiedział Sam Tikriti.

Wprowadzana na europejski rynek marka Fairfield będzie bazować na technologii modułowej. Każdy budynek składać się będzie ze 112 modułów, zapewniając 200 pokoi w każdym obiekcie. Obecny na spotkaniu Wojciech Południewski, Chief Operating Officer Europe podkreślał rolę doświadczenia firmy jako podstawy decyzji o wyborze VBC na wykonawcę wzorcowego wnętrza dla marki Fairfield: W swoim portfolio mamy współpracę z największymi globalnymi markami z branży hotelowej: Marriott International, Hilton, Accor, Intercontinental Hotels Group, Whitbread, citizenM. Posiadamy nie tylko fabrykę konstrukcji modułowych, ale także własną fabrykę mebli, co pozwala zapewnić klientom najwyższą i powtarzalną jakość na każdym etapie realizacji. Nasz potencjał wykonawczy zdecydowanie pozwoli na realizację zarówno wnętrza, jak i całych budynków dla marki Fairfield bez względu na ich przyszłą lokalizację. 

Siedziba główna firmy w Polsce mieści się w Gdańsku, a hale produkcyjne znajdują się w Chojnicach oraz Gdyni. VBC wyprodukowało dotychczas moduły i wnętrza oraz wybudowało obiekty w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, a wyróżniające się realizacje znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Holandii oraz w Polsce.

###

About Volumetric Building Companies: 

Siedziba główna firmy w Polsce mieści się w Gdańsku, a hale produkcyjne znajdują się w Chojnicach oraz Gdyni. VBC wyprodukowało dotychczas moduły i wnętrza oraz wybudowało obiekty w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, a wyróżniające się realizacje znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Holandii oraz w Polsce (www.vbc.co).

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe