informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
VOX otwiera nowe salony w Krakowie

VOX otwiera nowe salony w Krakowie

Nieruchomości / 2018.06.15

Marka VOX systematycznie rośnie w siłę. Już wkrótce firma otworzy dwa salony w Krakowie, które dedykowane będą niezwykle bogatej ofercie drzwi i podłóg. W nowo powstałych punktach na ekspozycji znajdzie się kilkadziesiąt modeli skrzydeł drzwiowych, a także zróżnicowane portfolio rozwiązań podłogowych – paneli, podłóg drewnianych i winylowych. Oprócz części stricte sprzedażowej salony dysponować będą wygodną strefą pracy dla architektów, jak również klientów indywidualnych.

Już w czerwcu w Krakowie powstaną dwa nowe salony VOX i będą to pierwsze punkty firmy w tym mieście oferujące drzwi i podłogi. Pierwszy z nich zlokalizowany będzie w CH King Square, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18, a jego otwarcie planowane jest na pierwszą połowę czerwca br. Drugi – w CH Zakopianka, przy ul. Zakopiańskiej 56, a działalność rozpocznie na początku lipca. W ich ofercie znajdą się drzwi, podłogi oraz produkty komplementarne. Każdy z salonów będzie liczył ok. 200 mkw. i zostanie podzielony na część sprzedażowo-ekspozycyjną oraz wygodną strefę do pracy z klientem, gdzie będzie można uzyskać fachową pomoc doradców.

„Nowe salony VOX oprócz szerokiej oferty drzwi i podłóg będą wyróżniały się ciekawą i niestandardową ekspozycją. Rozwiązania, które zaprezentujemy, będą z pewnością inspiracją dla odwiedzających. Wszyscy – zarówno klienci indywidualni, jak i architekci – mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc i doradztwo” – komentuje Anna Szczepaniak, Marketing Manager drzwi i podłóg VOX.

Nowo powstałe salony oprócz drzwi i podłóg marki VOX będą oferować produkty renomowanych producentów, takich jak DRE, Pol-Skone, Invado, InterDoor, Porta, Asilo czy Erkado. Na ekspozycji znajdą się również drzwi zewnętrzne i wejściowe CAL, Doorsy oraz KR Center. Każdy z salonów będzie wyróżniał się niestandardowymi rozwiązaniami. W pierwszym z nich zostaną zaprezentowane drzwi z odwrotną przylgą, drzwi w kasecie czy personalizowane drzwi Smart, które dzięki dodatkowym akcesoriom – tablicy, pojemnikom, wieszakom, paskom – można dopasowywać do indywidualnych potrzeb oraz charakteru pomieszczeń. Drugi z salonów pokaże drzwi zewnętrzne z naświetlami bocznymi i górnymi, drzwi w kasecie, drzwi z podwyższoną ościeżnicą oraz flagowy produkt VOX – drzwi Smart. W asortymencie podłóg znajdą się zarówno panele, jak i naturalne podłogi drewniane marki VOX, a także panele i podłogi winylowe od Quick Step, Krono Original, Tarkett, Balterio czy Gerflor.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe