informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
VOX z nowym salonem w Swarzędzu
Salon VOX, Swarzędz

VOX z nowym salonem w Swarzędzu

Nieruchomości / 2018.09.25

Marka VOX stale się rozwija i inwestuje w kolejne punkty sprzedaży w różnych częściach Polski. Niedawno został otwarty nowy salon w województwie wielkopolskim, w Swarzędzu. Na powierzchni ponad 120 m² na klientów czeka bogata ekspozycja ponad 60 modeli drzwi, wzorniki podłóg drewnianych, winylowych i paneli oraz specjalna strefa dedykowana architektom wnętrz.

Salon w Swarzędzu jest pierwszym w tym mieście punktem z bogatą ofertą drzwi i podłóg oferowanych przez markę VOX. Zlokalizowany jest przy ul. Sołeckiej 2, vis a vis znanego centrum handlowego ETC, który dla mieszkańców jest charakterystycznym miejscem kojarzącym się z meblarstwem i urządzaniem wnętrz. W eleganckiej przestrzeni sklepowej znajduje się też salon z wyposażeniem łazienkowym TND.

W nowo otwartym salonie klienci mogą zapoznać się z bogatą ofertą podłóg drewnianych od marki VOX (kolekcja Skandinavien), paneli podłogowych z linii Querra, podłóg winylowych oraz elementów wykończeniowych, w tym listew przypodłogowych. Na uwagę zasługuje też niezwykle szerokie portfolio drzwi zewnętrznych i wewnętrznych utrzymanych w różnorodnej stylistyce i kolorystyce. Zadowoleni będą zarówno miłośnicy prostych, nowoczesnych linii, jak i zwolennicy klasycznych modeli z delikatnymi frezowaniami i zdobieniami. W salonie w Swarzędzu nie mogło oczywiście zabraknąć cieszących się dużą popularnością drzwi SMART, które dzięki specjalnym zaczepom wyposażyć można w pojemniki, organizery, wieszaki ułatwiające przechowywanie i pozwalające dopasować drzwi do indywidualnych potrzeb domowników. Uzupełnieniem oferty drzwiowej jest szeroki wybór klamek oraz ościeżnic.

W salonie w Swarzędzu poza produktami sygnowanymi marką VOX znajdziemy podłogi i drzwi innych, renomowanych producentów, takich jak: Ever Home i Tarkett (podłogi drewniane), Quick Step, My Floor, Krono Original, Classen (panele podłogowe), Gerflor czy Moduleo (podłogi winylowe), DRE, Pol-Skone, Porta, Asilo czy Erkado (drzwi zewnętrzne i wewnętrzne).

Klienci salonów VOX mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie wyboru optymalnych produktów. Sprzedawcy
i certyfikowani montażyści zaproponują rozwiązania najlepiej dostosowane do oczekiwań i potrzeb inwestora oraz przekażą wskazówki dotyczące prawidłowej instalacji zakupionych podłóg czy drzwi.

Szczegółowe informacje o salonach, ich adresy oraz godziny otwarcia, dostępne są na stronie internetowej www.vox.pl.

 

O marce VOX:

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.

VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję, aż po Australię i Tajwan.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe