informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
W Europie Północnej przedstawiciele BSH (Bosch and Siemens Home Appliances) pracują z aplikacją eLeader Mobile Visit

W Europie Północnej przedstawiciele BSH (Bosch and Siemens Home Appliances) pracują z aplikacją eLeader Mobile Visit

Technologie / 2018.02.27

BSH Home Appliances to największy producent sprzętu AGD w Europie i jeden ze światowych liderów w tym sektorze. Portfolio BSH zawiera 14 marek (w tym globalne Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff), co pozwala firmie zaspokajać szeroki wachlarz potrzeb klientów. Firma wybrała system Sales Force Automation od eLeader, wdrażając go dla swoich handlowców mobilnych w obszarze Skandynawii i państw bałtyckich.

Funkcjonalności aplikacji eLeader wdrożonej na platformie iOS (iPad) służą usprawnieniu planowania zadań pracowników w ramach wizyt, szkoleń czy kontroli poprawności danych kontaktowych klientów. Szczególnie ważnym aspektem pracy z aplikacją jest wsparcie działań merchandisingowych.  Dzięki możliwości monitorowania prowadzonych kampanii, firma jest w stanie na bieżąco pozyskiwać informacje na temat aktualnie prowadzonych działań marketingowych w sklepach i mieć pewność, że ekspozycja jest umieszczona zgodnie z zaleceniami i polityką firmy. Aplikacja eLeader pomaga również w monitorowaniu poziomu znajomości produktów firmy BSH wśród pracowników sklepów oraz usprawnia proces podnoszenia ich kwalifikacji.

Konfiguracja systemu odzwierciedla strukturę organizacyjną sieci przedstawicieli, zarówno pod względem obsługiwanego asortymentu, jak i kraju, w którym działają. Dodatkowo oprócz głównego zespołu Bosch and Siemens jest również grupa zajmująca się produktami ekskluzywnej marki Gaggenau.

 

Przejście na system eLeader Mobile Visit to, oprócz świetnego designu aplikacji, również konkretne korzyści dla biznesu. Dzięki szybszemu przepływowi informacji, planowaniu i raportowaniu wyraźnie usprawniliśmy nasz merchandising.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe