informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
WatchGuard Technologies doceniony w konkursie Channelnomics MSP 2018

WatchGuard Technologies doceniony w konkursie Channelnomics MSP 2018

Nagrody / 2018.05.18

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje, że WatchGuard został nagrodzony, jako MSSP Ally of the Year w konkursie Channelnomics MSP w 2018 roku.

WatchGuard otrzymał nagrodę MSSP Ally of the Year w konkursie Channelnomics MSP Awards 2018. WatchGuard jako firma działająca w 100% w kanale, rozumie kluczową rolę, jaką partnerzy w kanale odgrywają w sukcesie firmy. WatchGuard zapewnia, że ​​wszyscy partnerzy MSSP są wyposażeni w elastyczny program, potężne i różnorodne portfolio produktowe oraz ekosystem integracji technologii, który umożliwia MSP być konkurencyjnym na rynku. Producent zapewnia zabezpieczenia klasy korporacyjnej, które są łatwe w zarządzaniu i wdrażaniu, ale także integruje się z wiodącymi usługami, takimi jak Autotask i ConnectWise, oraz dostarcza solidne wsparcie techniczne, sprzedażowe i marketingowe partnerom MSP i MSSP.

Nagrody Channelnomics wyróżniają dostawców, którzy zapewniają efektywne, skuteczne i przyjazne kanałom programy partnerskie, oferujące znaczące wsparcie i innowacyjną, najlepszą w swojej klasie technologię.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe