

Były CEO Microsoft kupuje Los Angeles Clippers
Tegoroczne Play-offy w NBA to nie tylko niesamowita rywalizacja drużyn z konferencji wschodniej i zachodniej (dziś w nocy San Antonio Spurs w piątym meczu wygrali z Oklahomą Thunder), ale również mały skandal na tle rasistowskim. Właściciel Los Angeles Clippers Donald Sterling po raz kolejny już udowodnił, że ma problem z samym sobą i nie do końca jest świadomy tego co mówi, m.in. o czarnoskórych graczach. NBA zdyskwalifikowało prezydenta drużyny z Los Angeles dożywotnio, sponsorzy w odwrocie, a drużyna która miała walczyć o mistrzowski pierścień mogłaby rozpaść się bardzo szybko. Potrzebna była zmiana właściciela. Dziś to już pewne. Za 2 mld USD nowym właścicielem został były CEO Microsoft Steve Ballmer. Fani, zawodnicy i komentatorzy za Oceanem nie kryją radosci z takiego obrotu sprawy. Więcej na stronie espnla.
źródło: espn/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Miejsce, gdzie rodzą się projekty – DXC Technology otwiera nowe biuro we Wrocławiu
2026.06.23Polskie firmy przepłacają miliony za puste miejsca na parkingach
2026.06.23MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego MLP Rzeszów
2026.06.23Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17





