

Sony zakłada ogromne straty w dziale Mobile Communications
Finanse / 2014.09.17
Dział Mobile Communications w Sony jakiś czas temu poddany został zmianom, tzw. Mid-Range Plan(“MRP"), tak aby w końcu nie przynosił strat i zaczął na siebie zarabiać. No, ale nie jest tak kolorowo, jak można było przypuszczać. Firma przewiduje stratę działu w wysokości 1.2 mld USD za okres rozliczeniowy kończący się 31.marca 2015 roku. Może jeszcze pomoże lepsza sprzedaż najnowszych urządzeń Sony tj. Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact może zmieni sytuacje finansową. Więcej o raporcie na stronie.
źródło: sony/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





