

Hutchison Whampoa Ltd.chce kupić brytyjskiego operatora O2
Finanse / 2015.01.19
No i kolejne pogłoski, a raczej preciek, bo wielce prawdopodobne, że dojdzie do wykupu O2. Hutchison Whampoa Ltd. to koncern kontrolowany przez miliardera z HongKongu Ka-Shing Li i wielce prawdopodobne, że chce kupić brytyjskiego operatora O2. Cena to 13.6 mld USD, które zostaną przelanę na konto właściciela Telefonica SA. Warto dodać, że firma szuka sposobów, aby wyjść z Wielkiej Brytanii, by pomóc spłacić długi, więc z całą pewnością może również rozważyć sprzedaż O2.
źródło: sundaytimes/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





