Firma JANPOL na targach MEBLE POLSKA 2017

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-04-06
Firma JANPOL na targach MEBLE POLSKA 2017

Złoty Medal dla materaca Pulse Supreme i nagroda Acanthus Aureus za najpiękniejsze stoisko. Fabryka Materacy JANPOL została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami na największych targach meblowych w Europie Środkowo-wschodniej.

Targi MEBLE POLSKA 2017 odbyły się w połowie marca. Jest to wielkie wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy handlowców i zwiedzających. Podczas tegorocznej edycji do Poznania przyjechali dystrybutorzy mebli z ponad 50 krajów, a swoje oferty przedstawiło ponad 300 firm. Wśród nich nie mogło zabraknąć Fabryki Materacy JANPOL, lidera branży na polskim rynku. Producent materacy ze Śląska ma już ponad 25-letnie doświadczenie w zapewnianiu klientom komfortowego i efektywnego wypoczynku. JANPOL umiejętne łączy nowoczesność z pasją. Potwierdzają to kolejne sukcesy przedsiębiorstwa.

Złoty Medal MTP dla PULSE SUPREME

Konkurs Złoty Medal to konkurencja, w której produkty są oceniane przez ekspertów zasiadających w Sądzie Konkursowym. Specjaliści wybierają spośród 500 zgłoszeń te, które ich zdaniem wyróżniają się na rynku jakością, technologią, walorami użytkowymi i mogą stanowić wzór do naśladowania. W tym roku wśród nich znalazł się materac PULSE SUPREME. – To nasz najbardziej innowacyjny produkt. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, zapewnia podparcie i optymalne rozłożenie ciężaru. Osiągnęliśmy taki efekt, dzięki zastosowaniu lateksu Pulse wykonanego nowoczesną technologią Sonocore – zdradza Witold Kopeć, Prezes Zarządu Fabryki Materacy JANPOL.

Przyznanie Złotego Medalu przez Sąd Konkursowy to jednak nie koniec rywalizacji. Materac PULSE SUPREME zostanie poddany teraz głosowaniu przez konsumentów. Można na niego głosować wchodząc na stronę internetową www.zlotymedal.mtp.pl.

ACANTHUS AUREUS za najlepsze stoisko

Podczas targów MEBLE POLSKA przyznawane są także statuetki Acantus Aureus za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficznie zastosowane na stoisku wystawienniczym. - Organizatorzy imprezy uznali, że stanowisko Fabryki Materacy JANPOL było najciekawiej zaprojektowane i najlepiej przygotowane do realizacji strategii marketingowej podczas targów. Ich zdaniem sprzyjało także bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślało pozytywny wizerunek firmy – mówi Witold Kopeć z Fabryki Materacy JANPOL.

Nagroda Acantus Aureus przyznawana jest na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 2003 r. - Tym bardziej cieszymy się, że w tym roku powędrowała w nasze ręce. To dowód na to, że nasze działania marketingowe są nowoczesne i skuteczne – zauważa Witold Kopeć.

źródło: janpol/informacjebranzowe.pl

KOMENTARZE I OPINIE

Min_ea306b5ac69d611aee067653577a0bcc

Wzbogacimy się o pieniądze z OFE. Kiedy i ile wypłacimy?

2017-08-08

W przyszłe wakacje możemy być bogatsi nawet o 8 tys. złotych. Powód to zapowiedziana przez wicepremiera Morawieckiego reforma emerytalna. Propozycja zakłada, że pieniądze zgromadzone w OFE staną się naszą własnością.

Min_03e7055fdb126b12a3cb089abd17eeba

Prezydenckie propozycje zmian w zakresie pomocy kredytobiorcom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej

2017-08-03

2 sierpnia 2017 r. prezydent Andrzej Duda skierował do marszałka sejmu nowy projekt ustawy mający na celu po pierwsze zmianę mechanizmu wsparcia finansowego osób spłacających kredyty mieszkaniowe, będących w trudnej sytuacji finansowej, a po drugie wprowadzenie nowego instrumentu wspierającego dobrowolną restrukturyzację kredytów walutowych. Nowa ustawa określa zasady przyznawania i warunki korzystania ze zwrotnego wsparcia finansowego przyznawanego osobom fizycznym zobowiązanym do spłaty kredytu mieszkaniowego, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, zasady przyznawania i warunki korzystania z pożyczki na pokrycie pozostałej części zadłużenia oraz zasady wspierania dobrowolnej restrukturyzacji. Instytucją, przez którą kierowana jest do potrzebujących kredytobiorców pomoc, będzie Bank Gospodarstwa Krajowego, a źródłem jego finansowania jest Fundusz Wsparcia Kredytobiorców powołany do życia ustawą z 9 października 2015 r. o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy.

Min_ea306b5ac69d611aee067653577a0bcc

Prezydent chce pomóc frankowiczom - czy nie za późno?

2017-08-03

Prezydent przedstawił nową propozycję pomocy Polakom zadłużonym we frankach. Oferta  może być nieco spóźniona, gdyż frankowicze najbardziej jej potrzebowali pod koniec ubiegłego roku, kiedy ich raty wzrosły do najwyższego poziomu w historii. Na szczęście kurs franka od tego czasu istotnie spadł. Z wyliczeń Expandera wynika, że dzięki temu sierpniowa rata będzie najniższa od ponad 3 lat.

Min_88b7dfeddea2e638e6fc4cf5f87b483c

Komentarz do ataku ransomware Petya

2017-06-28

Oprogramowanie Petya wykorzystuje te same podatności, co te użyte przy ataku WannaCry w maju. Jest to tzw. „ransomworm” – ten wariant zamiast atakowania pojedynczej organizacji, wykorzystując robaka infekuje każde urządzenie, które napotka na swojej drodze.

Min_d5971980973fa0c78185e60199722b32

„Grosika NIE będziemy dłużni”, czyli Dzień Bez Płacenia Gotówką

2017-06-27

Ponad 80 proc. polskich sprzedawców detalicznych korzystających z kas fiskalnych nadal nie oferuje swoim klientom możliwości płacenia kartą.  Skutkuje to licznymi problemami: proces obsługi klienta wydłuża się, zniechęceni kupujący rezygnują z zakupu, a sklep odnotowuje niższe zyski. Czy musi tak być? Z pomocą przychodzą nowe technologie.

Min_62efb29844a8cdb62958cac6239c4318

Rynek RTV/AGD w Polsce. Zachowania konsumentów, a działania marketingowe elektromarketów

2017-06-23

Polacy coraz chętniej wydają pieniądze na sprzęt RTV/AGD. Związek Pracodawców AGD (CECED Polska) wskazuje na dynamiczny wzrost sprzedaży tak pod względem ilościowym jak i wartościowym. W 2016 roku sprzedaż sprzętu gospodarstwa domowego wzrosła względem 2015 roku o ponad 6%. W ubiegłym roku na sam tylko „duży sprzęt” AGD (pralki, lodówki, kuchenki i zmywarki) Polacy wydali ponad 9,6 mld PLN[1]. Wartość detaliczna rynku RTV/AGD jest szacowana na blisko 23 mld PLN[2]. Jakie działania stosują firmy zajmujące się sprzedażą elektroniki, by zachęcić konsumentów, którzy wydają coraz więcej na tego typu produkty, do dokonywania zakupów właśnie w ich sklepach?

Min_e387d2345a155167e31f3a90c4d9cfe5

Inteligentne fabryki

2017-06-13

Inteligentne fabryki wraz z Internetem Rzeczy, analizą Big Data czy Sztuczną Inteligencją są podstawą 4 rewolucji przemysłowej opartej o technologie cyfrowe. Zaawansowana robotyka, którą się w nich wykorzystuje, nie tylko zwiększa efektywność, ale również jakość produkcji oraz optymalizuje procesy.

Min_c564fb94db0dc5d1275a92dd6b0e9819

Decyzja Brytyjczyków to trudniejszy Brexit dla Teresy May

2017-06-09

Wyniki wyborów do Izby Gmin brytyjskiego parlamentu, które wygrała Partia Konserwatywna, choć bez większości mandatów, to z pewnością złe wieści dla premier Theresy May. Bez przewagi w parlamencie i możliwości rządzenia osłabi się jej pozycja w negocjacjach dotyczących przyszłych warunków współpracy między Zjednoczonym Królestwem a Unią Europejską. Z jednej strony trudna do przewidzenia sytuacja polityczna w Wielkiej Brytanii, to także zła wiadomość dla UE.

PARTNERZY

  • Technologie
  • Nieruchomości
Copyright © 2017 Active Media Group Projekt i wykonanie: golianek.pl