Były członek zarządu Macrologic wzmocni zespół SIMPLE

Wiadomości :: HR
2017-08-07
Były członek zarządu Macrologic wzmocni zespół SIMPLE

Jarosław Witwicki, były Członek Zarządu i Szef Handlowy Macrologic, we wrześniu dołączy do zespołu SIMPLE. W roli Doradcy Zarządu będzie odpowiadał za zwiększenie przychodów, rozwój działań dosprzedażowych oraz maksymalizację wpływów abonamentowych.

Jarosław Witwicki to doświadczony menadżer sprzedaży, przez ponad 20 lat związany z Grupą Macrologic, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery w pionie handlowym. W latach 2009‑2016 Członek Zarządu ds. Sprzedaży. Otrzymał prestiżową nagrodę w pierwszej edycji konkursu Polish National Sales Awords w kategorii Menadżer Sprzedaży.

W SIMPLE Jarosław Witwicki będzie pełnił funkcję Doradcy Zarządu. W jego obszarze zainteresowań znajdzie się głównie wzmocnienie działań dosprzedażowych oraz rozwój i powtarzalność sprzedaży abonamentowej.

- „Stawiamy na doświadczenie i dlatego podjęliśmy decyzje o powierzeniu Jarosławowi Witwickiemu realizacji przyjętej przez Grupę SIMPLE strategii w zakresie dosprzedaży.   Jarosław Witwicki to menadżer z dużym doświadczeniem i sukcesami w zarządzaniu sprzedażą w porównywalnej do SIMPLE spółce informatycznej. Wierzę, że jego wiedza, pomysły oraz sprawdzone metody pozwolą wzmocnić nasz Zespół i zaowocują zintensyfikowaniem działań cross- i up-sellingowych, co będzie miało przełożenie na znaczący wzrost przychodów” – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

- „Po wielu latach pracy w Macrologic zdecydowałem się podjąć nowe wyzwania zawodowe oraz rozwijać sprzedaż produktów i usług do szerokiego grona Klientów SIMPLE. Do rozpoczęcia współpracy z SIMPLE na pewno skłonił mnie ogromny potencjał Spółki. Grupa posiada pokaźne grono Klientów, zarówno z rynku publicznego jak i komercyjnego. Rozpiętość działalności oraz oferowanych produktów jest bardzo szeroka, a w związku z tym również możliwości oferowanych systemów oraz usług.” – skomentował Jarosław Witwicki.

Jarosław Witwicki posiada bogate kompetencje w budowaniu i zarządzaniu sprzedażą w strukturach, porównywalnej do SIMPLE S.A. spółki informatycznej. Jego zadaniem będzie zbudowanie kompleksowego planu rozwoju sprzedaży nowych systemów informatycznych do obecnych Klientów oraz implementacji w tym obszarze.

- „Wspólnie z Zarządem chcemy zoptymalizować nasze możliwości w tym zakresie i zapewnić spółce stałe przychody dające bezpieczeństwo i stabilność. Moim celem będzie zmaksymalizowanie wykorzystania potencjału, wiedzy oraz możliwości zespołu consultingowego oraz mocy dosprzedaży. Wierzę, że moje doświadczenie oraz wcześniejsze sukcesy zaowocują również tutaj i wraz z całym Zespołem osiągniemy sukces, który przełoży się na wzrost przychodów” – dodał Jarosław Witwicki.

W 2016 roku SIMPLE, które w związku z przyjętą strategią postawiło na zwiększenie wykorzystania potencjału dodatkowych usług i wyprzedzanie potrzeb swoich Użytkowników, zanotowało ponad kilkunastoprocentowy wzrost przychodów ze sprzedaży abonamentowej względem 2015r. Jak widać spółka nie poprzestaje na tym dążąc do maksymalizacji wpływów w tym segmencie.

- „Takie podejście zapewni nam stabilną sytuację i pewne przychody oraz większe uniezależnienie się od zmiennej sytuacji na rynku. Chcemy zabezpieczyć Spółkę i umożliwić jej zwiększenie wpływów z rynku obecnych Klientów, na zadowalającym Zarząd i Radę poziomie. Analiza ostatnich lat, w których koniunktura nie do końca sprzyjała firmom z naszej branży, upewniła nas, że te działania przyniosą stabilizację i zapewnią Grupie stałe przychody. Nowymi kontraktami chcemy zarabiać na inwestycje – dodał Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

Zmiany kadrowe w SIMPLE nie oznaczają zmiany polityki wobec rynku potencjalnych Klientów. Spółka dalej aktywnie działa, w celu pozyskania nowych kontraktów.

- „Oczywiście nie zwalniamy tempa i nie zmieniamy naszej polityki wobec new business - mimo że podpisaliśmy w ostatnim czasie kilka istotnych kontraktów nie spoczywamy na laurach i dalej szukamy nowych możliwości oraz bardzo aktywnie działamy w zakresie lead generation. Uczestniczymy obecnie w kilkudziesięciu postępowaniach przetargowych - mimo wakacji praca w pionie handlowym jest na wysokich obrotach” – skomentował Rafał Wnorowski.

SIMPLE jest notowana na głównym rynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI oraz WorkFlow. Spółka jest liderem wśród krajowych producentów w zakresie wdrażania systemów typu backoffice oraz dziekanatowych i medycznych (HIS) w sektorze publicznym.

źródło: informacjebranzowe.pl

KOMENTARZE I OPINIE

Min_ea306b5ac69d611aee067653577a0bcc

Wzbogacimy się o pieniądze z OFE. Kiedy i ile wypłacimy?

2017-08-08

W przyszłe wakacje możemy być bogatsi nawet o 8 tys. złotych. Powód to zapowiedziana przez wicepremiera Morawieckiego reforma emerytalna. Propozycja zakłada, że pieniądze zgromadzone w OFE staną się naszą własnością.

Min_03e7055fdb126b12a3cb089abd17eeba

Prezydenckie propozycje zmian w zakresie pomocy kredytobiorcom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej

2017-08-03

2 sierpnia 2017 r. prezydent Andrzej Duda skierował do marszałka sejmu nowy projekt ustawy mający na celu po pierwsze zmianę mechanizmu wsparcia finansowego osób spłacających kredyty mieszkaniowe, będących w trudnej sytuacji finansowej, a po drugie wprowadzenie nowego instrumentu wspierającego dobrowolną restrukturyzację kredytów walutowych. Nowa ustawa określa zasady przyznawania i warunki korzystania ze zwrotnego wsparcia finansowego przyznawanego osobom fizycznym zobowiązanym do spłaty kredytu mieszkaniowego, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, zasady przyznawania i warunki korzystania z pożyczki na pokrycie pozostałej części zadłużenia oraz zasady wspierania dobrowolnej restrukturyzacji. Instytucją, przez którą kierowana jest do potrzebujących kredytobiorców pomoc, będzie Bank Gospodarstwa Krajowego, a źródłem jego finansowania jest Fundusz Wsparcia Kredytobiorców powołany do życia ustawą z 9 października 2015 r. o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy.

Min_ea306b5ac69d611aee067653577a0bcc

Prezydent chce pomóc frankowiczom - czy nie za późno?

2017-08-03

Prezydent przedstawił nową propozycję pomocy Polakom zadłużonym we frankach. Oferta  może być nieco spóźniona, gdyż frankowicze najbardziej jej potrzebowali pod koniec ubiegłego roku, kiedy ich raty wzrosły do najwyższego poziomu w historii. Na szczęście kurs franka od tego czasu istotnie spadł. Z wyliczeń Expandera wynika, że dzięki temu sierpniowa rata będzie najniższa od ponad 3 lat.

Min_88b7dfeddea2e638e6fc4cf5f87b483c

Komentarz do ataku ransomware Petya

2017-06-28

Oprogramowanie Petya wykorzystuje te same podatności, co te użyte przy ataku WannaCry w maju. Jest to tzw. „ransomworm” – ten wariant zamiast atakowania pojedynczej organizacji, wykorzystując robaka infekuje każde urządzenie, które napotka na swojej drodze.

Min_d5971980973fa0c78185e60199722b32

„Grosika NIE będziemy dłużni”, czyli Dzień Bez Płacenia Gotówką

2017-06-27

Ponad 80 proc. polskich sprzedawców detalicznych korzystających z kas fiskalnych nadal nie oferuje swoim klientom możliwości płacenia kartą.  Skutkuje to licznymi problemami: proces obsługi klienta wydłuża się, zniechęceni kupujący rezygnują z zakupu, a sklep odnotowuje niższe zyski. Czy musi tak być? Z pomocą przychodzą nowe technologie.

Min_62efb29844a8cdb62958cac6239c4318

Rynek RTV/AGD w Polsce. Zachowania konsumentów, a działania marketingowe elektromarketów

2017-06-23

Polacy coraz chętniej wydają pieniądze na sprzęt RTV/AGD. Związek Pracodawców AGD (CECED Polska) wskazuje na dynamiczny wzrost sprzedaży tak pod względem ilościowym jak i wartościowym. W 2016 roku sprzedaż sprzętu gospodarstwa domowego wzrosła względem 2015 roku o ponad 6%. W ubiegłym roku na sam tylko „duży sprzęt” AGD (pralki, lodówki, kuchenki i zmywarki) Polacy wydali ponad 9,6 mld PLN[1]. Wartość detaliczna rynku RTV/AGD jest szacowana na blisko 23 mld PLN[2]. Jakie działania stosują firmy zajmujące się sprzedażą elektroniki, by zachęcić konsumentów, którzy wydają coraz więcej na tego typu produkty, do dokonywania zakupów właśnie w ich sklepach?

Min_e387d2345a155167e31f3a90c4d9cfe5

Inteligentne fabryki

2017-06-13

Inteligentne fabryki wraz z Internetem Rzeczy, analizą Big Data czy Sztuczną Inteligencją są podstawą 4 rewolucji przemysłowej opartej o technologie cyfrowe. Zaawansowana robotyka, którą się w nich wykorzystuje, nie tylko zwiększa efektywność, ale również jakość produkcji oraz optymalizuje procesy.

Min_c564fb94db0dc5d1275a92dd6b0e9819

Decyzja Brytyjczyków to trudniejszy Brexit dla Teresy May

2017-06-09

Wyniki wyborów do Izby Gmin brytyjskiego parlamentu, które wygrała Partia Konserwatywna, choć bez większości mandatów, to z pewnością złe wieści dla premier Theresy May. Bez przewagi w parlamencie i możliwości rządzenia osłabi się jej pozycja w negocjacjach dotyczących przyszłych warunków współpracy między Zjednoczonym Królestwem a Unią Europejską. Z jednej strony trudna do przewidzenia sytuacja polityczna w Wielkiej Brytanii, to także zła wiadomość dla UE.

PARTNERZY

  • Technologie
  • Nieruchomości
Copyright © 2017 Active Media Group Projekt i wykonanie: golianek.pl