10-lecie Saturn Gdańsk

Wiadomości :: Wiadomości
2017-10-11
10-lecie Saturn Gdańsk

Saturn w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku już od dziesięciu lat towarzyszy mieszkańcom miasta i okolic w odkrywaniu nowoczesnych technologii. Z okazji jubileuszu przygotowany został bogaty program atrakcji, wśród których idealną propozycję dla siebie znajdzie każdy fan cyfrowych innowacji. Pokazy najnowszych urządzeń, konkursy z nagrodami, licytacja markowych produktów, spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce, niespodzianki dla najmłodszych i ciekawe oferty promocyjne – to wszystko czekać będzie na gości w urodzinowy weekend 14-15 października.

W ciągu dziesięciu lat obecności na gdańskim rynku Saturn osiągnął pozycję najchętniej odwiedzanego sklepu z elektroniką użytkową w mieście. – Tak duża popularność to  nie tylko powód do satysfakcji, lecz również potwierdzenie słuszności naszych działań – mówi Krzysztof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Dbamy nie tylko o zapewnienie dostępu do najszerszej oferty nowoczesnych produktów i usług, ale też o aktywne wsparcie naszych klientów w rozwijaniu technologicznych pasji.

Z okazji jubileuszu gdański Saturn przygotował weekend urodzinowych atrakcji. Ciekawą propozycją są z pewnością pokazy nowoczesnych rozwiązań technologicznych. To doskonała okazja do przetestowania wysokiej jakości urządzeń, między innymi marki Manta i Power Audio marki Sony.  Firma JBL zaprezentuje najnowsze rozwiązania i  produkty audio  z naciskiem na takie atuty, jak wodoszczelność i wysoka jakość dźwięku. Klienci będą mogli poznać najnowsze trendy w elektronice użytkowej, na przykład cieszącą się coraz większą popularnością funkcję Smart w telewizorach Samsung, obsługiwanych za pomocą urządzeń mobilnych. Samsung pokaże również, jak zamienić telefon w komputer, zaprosi do przetestowania kamery 360° i zapewni unikalne wrażenia dzięki okularom VR.  Atrakcje czekają na  miłośników zdrowego i aktywnego trybu życia, w którym nowoczesna technologia staje się dziś nieodłącznym towarzyszem. Apple zaprosi ich na ćwiczenia z Apple Watch, prowadzone przez Tomasza Szafranko - mistrza Polski w kulturystyce, a Philips zaprezentuje między innymi wyciskarkę do cytrusów. Na urodzinach nie może zabraknąć dobrej muzyki – wspólnie z Apple i profesjonalnym DJ-em Klienci sklepu Saturn będą mogli poznać tajniki sztuki DJ’skiej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników technologii, którzy chcą poznawać innowacyjne rozwiązania, by w pełni korzystać z nich na co dzień w pracy, rozrywce czy komunikacji – mówi Krzysztof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Podczas prezentacji będzie można poznać najnowsze urządzenia, ale także skorzystać z profesjonalnych, praktycznych porad.

Podczas urodzinowego weekendu będzie również możliwość wygrania wielu nagród w konkursach gamingowym i karaoke oraz wylicytowania atrakcyjnych markowych produktów w cenie wywoławczej już od 1 zł. Będzie można skorzystać z rabatu na zdjęcia od marki Polaroid. Saturn przygotował także niespodzianki dla najmłodszych – czeka na nich malowanie twarzy oraz konkurs plac plastycznych.

- Chcemy, by nasz program urodzinowych atrakcji był nie tylko okazją do dobrej zabawy i rozwijania technologicznych pasji, ale też podziękowaniem dla naszych Klientów za zaufanie, którym nas obdarzają – mówi Krzyszof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania naszego jubileuszu.

Z okazji 10-lecia Saturn Gdańsk przygotował również specjalną ofertę promocyjną na artykuły we wszystkich kategoriach produktowych. Obniżone ceny na wybrane produkty będą obowiązywały od 12 do 15 października.

źródło: saturn/informacjebranzowe.pl

KOMENTARZE I OPINIE

Min_ea306b5ac69d611aee067653577a0bcc

Wzbogacimy się o pieniądze z OFE. Kiedy i ile wypłacimy?

2017-08-08

W przyszłe wakacje możemy być bogatsi nawet o 8 tys. złotych. Powód to zapowiedziana przez wicepremiera Morawieckiego reforma emerytalna. Propozycja zakłada, że pieniądze zgromadzone w OFE staną się naszą własnością.

Min_03e7055fdb126b12a3cb089abd17eeba

Prezydenckie propozycje zmian w zakresie pomocy kredytobiorcom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej

2017-08-03

2 sierpnia 2017 r. prezydent Andrzej Duda skierował do marszałka sejmu nowy projekt ustawy mający na celu po pierwsze zmianę mechanizmu wsparcia finansowego osób spłacających kredyty mieszkaniowe, będących w trudnej sytuacji finansowej, a po drugie wprowadzenie nowego instrumentu wspierającego dobrowolną restrukturyzację kredytów walutowych. Nowa ustawa określa zasady przyznawania i warunki korzystania ze zwrotnego wsparcia finansowego przyznawanego osobom fizycznym zobowiązanym do spłaty kredytu mieszkaniowego, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, zasady przyznawania i warunki korzystania z pożyczki na pokrycie pozostałej części zadłużenia oraz zasady wspierania dobrowolnej restrukturyzacji. Instytucją, przez którą kierowana jest do potrzebujących kredytobiorców pomoc, będzie Bank Gospodarstwa Krajowego, a źródłem jego finansowania jest Fundusz Wsparcia Kredytobiorców powołany do życia ustawą z 9 października 2015 r. o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy.

Min_ea306b5ac69d611aee067653577a0bcc

Prezydent chce pomóc frankowiczom - czy nie za późno?

2017-08-03

Prezydent przedstawił nową propozycję pomocy Polakom zadłużonym we frankach. Oferta  może być nieco spóźniona, gdyż frankowicze najbardziej jej potrzebowali pod koniec ubiegłego roku, kiedy ich raty wzrosły do najwyższego poziomu w historii. Na szczęście kurs franka od tego czasu istotnie spadł. Z wyliczeń Expandera wynika, że dzięki temu sierpniowa rata będzie najniższa od ponad 3 lat.

Min_88b7dfeddea2e638e6fc4cf5f87b483c

Komentarz do ataku ransomware Petya

2017-06-28

Oprogramowanie Petya wykorzystuje te same podatności, co te użyte przy ataku WannaCry w maju. Jest to tzw. „ransomworm” – ten wariant zamiast atakowania pojedynczej organizacji, wykorzystując robaka infekuje każde urządzenie, które napotka na swojej drodze.

Min_d5971980973fa0c78185e60199722b32

„Grosika NIE będziemy dłużni”, czyli Dzień Bez Płacenia Gotówką

2017-06-27

Ponad 80 proc. polskich sprzedawców detalicznych korzystających z kas fiskalnych nadal nie oferuje swoim klientom możliwości płacenia kartą.  Skutkuje to licznymi problemami: proces obsługi klienta wydłuża się, zniechęceni kupujący rezygnują z zakupu, a sklep odnotowuje niższe zyski. Czy musi tak być? Z pomocą przychodzą nowe technologie.

Min_62efb29844a8cdb62958cac6239c4318

Rynek RTV/AGD w Polsce. Zachowania konsumentów, a działania marketingowe elektromarketów

2017-06-23

Polacy coraz chętniej wydają pieniądze na sprzęt RTV/AGD. Związek Pracodawców AGD (CECED Polska) wskazuje na dynamiczny wzrost sprzedaży tak pod względem ilościowym jak i wartościowym. W 2016 roku sprzedaż sprzętu gospodarstwa domowego wzrosła względem 2015 roku o ponad 6%. W ubiegłym roku na sam tylko „duży sprzęt” AGD (pralki, lodówki, kuchenki i zmywarki) Polacy wydali ponad 9,6 mld PLN[1]. Wartość detaliczna rynku RTV/AGD jest szacowana na blisko 23 mld PLN[2]. Jakie działania stosują firmy zajmujące się sprzedażą elektroniki, by zachęcić konsumentów, którzy wydają coraz więcej na tego typu produkty, do dokonywania zakupów właśnie w ich sklepach?

Min_e387d2345a155167e31f3a90c4d9cfe5

Inteligentne fabryki

2017-06-13

Inteligentne fabryki wraz z Internetem Rzeczy, analizą Big Data czy Sztuczną Inteligencją są podstawą 4 rewolucji przemysłowej opartej o technologie cyfrowe. Zaawansowana robotyka, którą się w nich wykorzystuje, nie tylko zwiększa efektywność, ale również jakość produkcji oraz optymalizuje procesy.

Min_c564fb94db0dc5d1275a92dd6b0e9819

Decyzja Brytyjczyków to trudniejszy Brexit dla Teresy May

2017-06-09

Wyniki wyborów do Izby Gmin brytyjskiego parlamentu, które wygrała Partia Konserwatywna, choć bez większości mandatów, to z pewnością złe wieści dla premier Theresy May. Bez przewagi w parlamencie i możliwości rządzenia osłabi się jej pozycja w negocjacjach dotyczących przyszłych warunków współpracy między Zjednoczonym Królestwem a Unią Europejską. Z jednej strony trudna do przewidzenia sytuacja polityczna w Wielkiej Brytanii, to także zła wiadomość dla UE.

PARTNERZY

  • Technologie
  • Nieruchomości
Copyright © 2017 Active Media Group Projekt i wykonanie: golianek.pl