Sennheiser zapowiada swoją obecność na targach ISE 2018

Wiadomości :: Wydarzenia
2018-01-11
Sennheiser zapowiada swoją obecność na targach ISE 2018

Podczas targów ISE 2018, które odbędą się w dniach 6-9 lutego w Amsterdamie, Sennheiser zaprezentuje szereg rozwiązań dla biznesu, usprawniających komunikację w pracy. Stoisko niemieckiego producenta będzie podzielone na trzy obszary: przegląd najnowszych biznesowych rozwiązań konferencyjnych, w tym nowej wersji oprogramowania Sennheiser Control Cockpit, w funkcjonalnym pokoju demonstracyjnym; szereg prezentacji dotyczących komunikacji cyfrowej w strefie Speaker's Corner oraz demonstracja możliwości mikrofonu sufitowego TeamConnect Ceiling, który automatycznie dopasowuje się do źródła głosu w sali konferencyjnej.

W dzisiejszych czasach efektywna komunikacja jest kluczem do sukcesu organizacji, a wciąż istnieje ogromny potencjał do usprawniania zarówno fizycznych, jak i wirtualnych spotkań dzięki wydajniejszym rozwiązaniom technologicznym.

Sennheiser Control Cockpit: pełna kontrola nad mikrofonami

Control Cockpit to zaawansowane, ale łatwe w obsłudze oprogramowanie, które służy do obsługi, sterowania i serwisowania mikrofonów Sennheiser. Software zwiększa produktywność i ułatwia codzienną pracę profesjonalistów z branży IT i AV, a także użytkowników końcowych. Nowa aktualizacja zapewnia pełną kontrolę nad mikrofonami serii SpeechLine, Digital 6000 i evolution G3 i pozwala m.in. na zdalne sprawdzanie stanu baterii i funkcji każdego urządzenia.

Control Cockpit pozwala uprościć obsługę mikrofonów Sennheisera, usprawniając rutynowe czynności za pomocą cyfrowych funkcji kontrolnych. Zintegrowany pulpit nawigacyjny zapewnia natychmiastowy przegląd wszystkich mikrofonów w systemie, dzięki czemu użytkownik może szybko ocenić ich aktualny stan, a komunikacja w czasie rzeczywistym między sprzętem a oprogramowaniem umożliwia zdalną zmianę ustawień. Ponadto system ostrzega o pojawieniu się problemu ze sprzętem, dzięki czemu będzie można szybko zareagować. Taka optymalizacja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także usprawnić pracę.

„Kształtowanie przyszłości komunikacji cyfrowej - to nasze aspiracje jako wiodącego specjalisty od dźwięku. Nieustannie ulepszamy nasze biznesowe oprogramowanie, wprowadzając innowacje, które optymalizują i przyspieszają procesy korporacyjne” - powiedział Andy Niemann, dyrektor ds. Komunikacji biznesowej w Sennheiser. „Świat biznesu ciągle się zmienia, a klasyczny model tradycyjnego biura powoli zanika wraz z rozwojem mobilnych przestrzeni roboczych, elastycznych godzin pracy i technologii. Nasi klienci znajdują się w centrum tej ewolucji i pomagamy im wykorzystać nowe możliwości  dzięki narzędziom komunikacyjnym, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby” - dodał Andy Niemann.

Wyjątkowe konferencje: TeamConnect Ceiling z technologią tworzenia wiązki

Mikrofon sufitowy TeamConnect przenosi konferencje na zupełnie nowy poziom. Jego unikatową cechą jest innowacyjna, w pełni zautomatyzowana technologia tworzenia wiązki. Jest to możliwe dzięki 29 pojedynczym mikrofonom dookólnym, które automatycznie ustawiają się w kierunku źródła głosu, zapewniając optymalną zrozumiałość mowy podczas rozmów telefonicznych i spotkań online. Dzięki temu mówca zyskuje swobodę poruszania się podczas prezentacji. Sale konferencyjne wyposażone w sufitowy mikrofon TeamConnect Ceiling mogą być zatem wykorzystywane elastycznie, bez konieczności ręcznej regulacji mikrofonów w zależności od liczby osób. Podczas ISE odwiedzający mogą zapoznać się z TeamConnect Ceiling w pokoju demonstracyjnym oraz podczas prezentacji „TeamConnect Ceiling Virtual Reality Experience”.

źródło: sennheiser/infromacjebranzowe.pl

KOMENTARZE I OPINIE

Min_d7128891dcd82f2e8593282f7ad04bbd

Trendy w reklamie Digital OOH w 2018 roku

2018-01-16

Rok 2017 był dla branży DOOH bardzo owocny. Dzięki dynamicznemu rozwojowi najnowszych technologii w sektorze reklamy digital out-of-home reklamodawcy zyskali większy dostęp do kreatywnych możliwości, przez co medium to stało się jeszcze atrakcyjniejsze w oczach odbiorców niż kiedykolwiek wcześniej. Czego zatem możemy się spodziewać w nadchodzącym roku i na co reklamodawcy powinni zwrócić szczególną uwagę chcąc optymalnie wykorzystać potencjał cyfrowej reklamy zewnętrznej? Odpowiedzi na to pytanie postaram się udzielić w poniższym artykule.

Min_cb8883ed6a1a2777b33f8df873f8f403

Cyberzagrożenia w 2018 roku według eksperta F-Secure

2018-01-10

W 2018 roku należy spodziewać się dalszej popularyzacji osobistych asystentów (takich jak Siri czy Alexa). Wraz ze wzrostem zainteresowania użytkowników z pewnością pojawią się też ataki na tego typu systemy. Początkowo będą to żarty czy akty wandalizmu – mieliśmy już przykłady aktywacji asystentów przez reklamy telewizyjne czy ultradźwięki. Przyszły rok może przenieść nowe kategorie ataków w tym zakresie, być może już o komercyjnym charakterze.

Min_cadc6e534fd863777164d15c7761f5f2

Milionowe korzyści dzięki profesjonalnemu zarządzaniu oprogramowaniem

2018-01-08

W czasach, w których większość pracowników korzysta z kilkunastu aplikacji zainstalowanych jednocześnie na służbowych telefonach, tabletach czy komputerach, nadal istnieją firmy, które zarządzają licencjami oprogramowania… ręcznie. Często są to przedsiębiorstwa działające globalnie i zatrudniające kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Wśród kadry zarządzającej brakuje świadomości, że profesjonalne oprogramowanie do zarządzania licencjami może przynieść miliony złotych oszczędności oraz zwiększyć bezpieczeństwo IT organizacji.

Min_ce7a4cd5ee0e8a378a1d7eb4c1e29936

7 trendów w branży Internetu rzeczy na 2018 rok

2018-01-05

Według danych IHS Markit, firmy specjalizującej się w analizie rynków, na świecie jest już 20 miliardów urządzeń podłączonych do sieci. Generują one ogromną ilość danych, które mogą być nie lada wyzwaniem. Firmy będą musiały zmierzyć się w 2018 roku przede wszystkim z zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i prywatności związanej z całą technologią podłączoną do Internetu rzeczy. Poniżej 7 trendów, które powinny mieć największy wpływ na zjawisko Internet of Things w bieżącym roku.

Min_bd622603392b9993973349b0feac3881

Co Facebook dał branży marketingowej w 2017 roku?

2017-12-20

W kończącym się roku Facebook wprowadził tyle ciekawych, lepszych i gorszych zmian, że można byłoby napisać o nich książkę. Warto jednak skupić się na kilku trendach, które z pewnością są najbardziej istotne z punktu widzenia marketerów i dają im szeroką perspektywę.

Min_052eaeaef69ec206f68f63dd754a992a

Wewnątrzwspólnotowe świadczenie usług. Na co zwrócić uwagę przy księgowaniu i dokumentowaniu?

2017-12-19

Polskie firmy rozszerzają swoją działalność poza granice kraju. Często odbiorcami są klienci z Unii Europejskiej. W ujęciu podatkowym transakcje wewnątrzwspólnotowego świadczenia usług są niekiedy rozliczane i dokumentowane inaczej niż sprzedaż krajowa. Podejmując się zatem świadczenia usług na rzecz kontrahentów z Unii, warto sprawdzić, na co zwrócić uwagę.

Min_ea306b5ac69d611aee067653577a0bcc

Wzbogacimy się o pieniądze z OFE. Kiedy i ile wypłacimy?

2017-08-08

W przyszłe wakacje możemy być bogatsi nawet o 8 tys. złotych. Powód to zapowiedziana przez wicepremiera Morawieckiego reforma emerytalna. Propozycja zakłada, że pieniądze zgromadzone w OFE staną się naszą własnością.

Min_03e7055fdb126b12a3cb089abd17eeba

Prezydenckie propozycje zmian w zakresie pomocy kredytobiorcom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej

2017-08-03

2 sierpnia 2017 r. prezydent Andrzej Duda skierował do marszałka sejmu nowy projekt ustawy mający na celu po pierwsze zmianę mechanizmu wsparcia finansowego osób spłacających kredyty mieszkaniowe, będących w trudnej sytuacji finansowej, a po drugie wprowadzenie nowego instrumentu wspierającego dobrowolną restrukturyzację kredytów walutowych. Nowa ustawa określa zasady przyznawania i warunki korzystania ze zwrotnego wsparcia finansowego przyznawanego osobom fizycznym zobowiązanym do spłaty kredytu mieszkaniowego, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, zasady przyznawania i warunki korzystania z pożyczki na pokrycie pozostałej części zadłużenia oraz zasady wspierania dobrowolnej restrukturyzacji. Instytucją, przez którą kierowana jest do potrzebujących kredytobiorców pomoc, będzie Bank Gospodarstwa Krajowego, a źródłem jego finansowania jest Fundusz Wsparcia Kredytobiorców powołany do życia ustawą z 9 października 2015 r. o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy.

PARTNERZY

  • Technologie
  • Nieruchomości
Copyright © 2018 Active Media Group Projekt i wykonanie: golianek.pl