Wiadomości: Wydarzenia

PSPS włączyło się w działania Polskiego Centrum Akredytacji dla poprawy jakości badań wyrobów budowlanych

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-30

Prezes Kamil Kiejna reprezentuje Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) w nowym ciele doradczym przy Polskim Centrum Akredytacji – Komitecie Technicznym Specjalistycznym ds. Budownictwa. Powołanie Komitetu jest elementem działań PCA na rzecz podniesienia jakości i ujednolicenia metod badawczych w laboratoriach oceniających wyroby budowlane, postulowanych m.in. przez branżę styropianu w związku z wątpliwościami dotyczącymi poprawności wyników badań.

PSPS włączyło się w działania Polskiego Centrum Akredytacji  dla poprawy jakości badań wyrobów budowlanych

ALUPROF na targach BATIMAT w Paryżu

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-29

W dniach 6-10 listopada odbyły się  w Paryżu Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT – największe i jednocześnie najważniejsze wydarzenie na francuskim rynku budowlanym, które od ponad pół wieku gromadzi przedstawicieli branży budowlanej z całego świata. To pokaz, którego kolejne edycje mają miejsce nieprzerwanie od 1959 roku, a każda z nich rok rocznie przyciąga ok. 2,5 tys. wystawców oraz 350 tys. odwiedzających z całego świata.

ALUPROF na targach BATIMAT w Paryżu

Nowy Komputronik w Chodzieży

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-29

Polski lider branży IT otworzył kolejny nowy salon. Inauguracja miała miejsce w sobotę 18 listopada. Nowy adres Komputronik w Chodzieży to ul. Małachowskiego 2.

Nowy Komputronik w Chodzieży

Razem Możemy Więcej” z marką PEKA

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-28

PEKA, ekspert w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie oraz funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, jest partnerem akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”. Firma aktywnie włączyła się do inicjatywy wspierającej dzieci chore onkologicznie, której organizatorem jest marka ENDO.

Razem Możemy Więcej” z marką PEKA

Spektakularne wydarzenie z okazji 20-lecia innovaphone

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-21

innovaphone obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia firmy. Pod hasłem "Communicate. Connect. Collaborate." pracownicy firmy, partnerzy i zaproszeni goście świętowali to wyjątkowe wydarzenie w niecodziennej lokalizacji eventowej, w elektrowni Rottweil. Do południa odbyła się (nie)konferencja barcamp, która była dla prawie 100 pracowników innovaphone, około 400 partnerów, klientów i przyjaciół innovaphone okazją do inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń oraz nowych pomysłów. Następnie przy dobrej muzyce, wyśmienitym jedzeniu i wspaniałej zabawie świętowano do białego rana.

Spektakularne wydarzenie z okazji 20-lecia innovaphone

BoConcept partnerem Element Talks 2017 Kraków

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-20

W dniach 1-3 grudnia dawny hotel Forum w Krakowie stanie się miejsce corocznego wydarzenia Element Urban Talks. Jak w latach poprzednich BoConcept jest partnerem wydarzenia.

BoConcept partnerem Element Talks 2017 Kraków

Paryskie rendez-vous z Eko-Oknami, czyli Batimat 2017

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-16

Paryskie targi Batimat od ponad pół wieku gromadzą przedstawicieli największych firm branży budowlanej z całego świata. Przyciągają również setki tysięcy odwiedzających. Tegoroczna ich edycja odbyła się 6-10 listopada. Wśród polskich firm uczestniczących w wydarzeniu nie zabrakło największego polskiego producenta stolarki, firmy Eko-Okna S.A. – Nie było to nasze pierwsze spotkanie z francuskimi klientami. Paryskie targi Batimat, podobnie jak Equip’Baie, które odbędą się w przyszłym roku, na stałe wpisały się w nasz kalendarz imprez targowych – mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów. – Francja od początku naszej działalności, a przypomnę że w przyszłym roku obchodzimy jubileusz dwudziestolecia, stawiana była wśród krajów, które budziły nasze największe zainteresowanie pod względem rozwoju eksportu. Nasza oferta jest w pełni dostosowana do oczekiwań tutejszych klientów. Przez lata udało się nam poznać potrzeby tutejszego rynku oraz nawiązać współpracę z wieloma firmami – dodaje.

Paryskie rendez-vous z Eko-Oknami, czyli Batimat 2017

Pierwszy Samsung Brand Store w Szczecinie

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-15

15 listopada Samsung Electronics Polska otworzył nowy Brand Store w szczecińskim Centrum Handlowo - Rozrywkowym Galaxy. To pierwszy sklep marki w tym mieście i dziewiętnasty punkt w Polsce.

Pierwszy Samsung Brand Store w Szczecinie

W hołdzie innowacyjności, czyli Galeco na Międzynarodowych Targach Batimat 2017

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-15

Na pięć dni Paryż zmienił się w stolicę innowacji sektora budowlanego. Tysiące uczestników z całego świata od 6 do 10 listopada, podziwiało rozwiązania producentów z branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, stolarki, informatyki i telekomunikacji. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Galeco, która zaprezentowała nowości produktowe z zakresu odprowadzania wody deszczowej.

W hołdzie innowacyjności, czyli Galeco na Międzynarodowych Targach Batimat 2017

Architekci w świecie AVALON

Wiadomości :: Wydarzenia
2017-11-15

Wystarczyło założyć okulary VR, żeby wkroczyć do wirtualnego, trójwymiarowego projektu architektonicznego. Uczestnicy konferencji NOWE OBLICZE BIM 2017 wędrowali w cyfrowej przestrzeni, oglądając rozwiązania oparte na systemach aluminiowych firmy Reynaers.

Architekci w świecie AVALON
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

KOMENTARZE: Wydarzenia

Min_54afb2130f2984349370e0a9bf2cd698

Dzień Zabawy z Nickelodeon - wielkie święto małych i dużych rozrabiaków już w sierpniu w Warszawie!

2016-08-19

Rodziny, które zaplanowały wakacyjny wypoczynek w mieście, wcale nie muszą się nudzić. Już 27 sierpnia na Polu Mokotowskim startuje czwarta edycja Dnia Zabawy z Nickelodeon. Na uczestników czeka wiele atrakcyjnych gier i zabaw oraz możliwość przybicia piątki
z bohaterami ulubionych kreskówek – SpongeBobem Kanciastoportym, Dorą, Żółwiami Ninja i bohaterami bajki „Psi Patrol”.

Min_24cc8c75e153db442a465eda13690eb0

Miesięczny szczyt eurodolara

2015-06-20

Brak kompromisu pomiędzy MFW a Grecją nie oszczędził polskiej waluty, która osłabiała się na parze EUR/PLN przez większość tygodnia. Z nieco lepszą sytuacją mieliśmy do czynienia na parze USD/PLN, która uległa wyraźnej deprecjacji (po ogłoszeniu gołębiego komunikatu FOMC) o ok. 5 groszy do 3,66 PLN. Przypomnijmy jedynie, że FED ogłosił, iż do podniesienia stóp procentowych dojdzie pod wpływem spełnienia dwóch warunków. Po pierwsze, klarownych sygnałów świadczących o powrocie inflacji do 2%, a po drugie, poprawy sytuacji na amerykańskim rynku pracy. Obecnie konsensus jest ustawiony na wrzesień, nie wyklucza się jednak opcji dwóch podwyżek: we wrześniu i grudniu. Po ogłoszeniu komunikatu dolar został natychmiastowo przeceniony powodując wzrosty na głównej parze do 1,1350 USD/EUR. Dewaluacja amerykańskiej waluty była kontynuowana także w czwartek, głównie z powodu publikacji słabych danych inflacyjnych za maj (0,4 % m/m przy prognozach 0,5% m/m). Wyprzedaży dolara nie zahamowały statystyki dotyczące tygodniowej liczby wniosków dla bezrobotnych, która okazała się niższa niż oczekiwano (267 tys.). Eurodolar wzrósł w czwartek na miesięczne maksima w okolice 1,1430 USD/EUR.

< 1 2 >

PARTNERZY

  • Technologie
  • Nieruchomości
Copyright © 2018 Active Media Group Projekt i wykonanie: golianek.pl