informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wielka Gala z okazji 25-lecia ISOVER w Polsce

Wielka Gala z okazji 25-lecia ISOVER w Polsce

Wydarzenia / 2018.06.15

Podczas uroczystej gali, z udziałem pracowników, partnerów biznesowych i artystów, ISOVER świętował 25 lat obecności na polskim rynku. Lider rynku wełny mineralnej podsumował ten czas i rolę, jaką materiały izolacyjne ISOVER odegrały w rozwoju budownictwa. Nie zabrakło także rozmów o przyszłości i celach marki na kolejne lata. 

Motywem przewodnim jubileuszu oraz uroczystej gali było hasło „Efekt ISOVER”, podkreślające główną ideę marki ISOVER. Rozwój budownictwa zrównoważonego – bezpiecznego, komfortowego, efektywnego energetycznie, dopasowanego do realnych potrzeb użytkowników – to podsumowanie 25 lat obecności ISOVER w Polsce oraz cel dalszych działań.

– Budynki – domy, szkoły, biurowce – spełniają nie tylko funkcje użytkowe, ale także wpływają na jakość życia. Nie chcemy już uciekać z miast, aby móc zaznać odrobiny komfortu. W zamian potrzebujemy rozwiązań, które wpisują komfort w tkankę miejską. Takich rozwiązań dostarcza ISOVER. Nasze materiały izolacyjne są od 25 lat gwarancją komfortu ciepła, dobrej jakości powietrza, ciszy, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Tych wszystkich czynników, które, chociaż niewidoczne na co dzień, wpływają na nasze zdrowie, samopoczucie i relacje z otoczeniem – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

Uczestnicy jubileuszowej gali, za pomocą różnych zmysłów, mogli przekonać się, na czym polega „Efekt ISOVER” – od zaproszeń na uroczystość, które skrywały makietę nowoczesnych budynków i naturalny, pachnący lasem mech, wystroju sali z wykorzystaniem kojącej zieleni i roślin, nastrojowej gry kwartetu smyczkowego, z której wyłaniały się znane melodie najlepszej muzyki filmowej oraz sensualnego występu Anny Marii Jopek z zespołem, po zapach perfum stworzonych specjalne na tę okazję. Z kolei gość specjalny konferencji biznesowej rozpoczynającej jubileusz – architekt i urbanista Tomasz Konior, jeden z najbardziej intrygujących i wyróżnianych polskich architektów – w swoim wystąpieniu opowiedział o zamiłowaniu do muzyki, która pomaga tworzyć tak wyjątkowe projekty jak siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (doskonała akustyka tego budynku to także zasługa produktów ISOVER). Architekt z pasją przekonywał do urzeczywistniania marzeń oraz czerpania przyjemności ze słuchania doskonałej jakości brzmienia muzyki zarówno w NOSPR, jak i pełnym ciepła i komfortu domowym zaciszu.

Nieprzypadkowy był także wybór miejsca gali. Spotkanie odbyło się w Łodzi, będącej symbolem odradzającego się miasta, do którego m.in. za sprawą rewitalizacji oraz nowych budynków wraca dynamiczne życie miejskie. Podczas gali z udziałem Filipa Ramosa, dyrektora ISOVER w Polsce oraz François-Xavier Mosera, prezesa Grupy Saint-Gobain w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji wręczono statuetki i przekazano podziękowania klientom oraz długoletnim partnerom ISOVER.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe