informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wielkie otwarcie Komputronik w Galerii Bałtyckiej

Wielkie otwarcie Komputronik w Galerii Bałtyckiej

Nieruchomości / 2017.11.30

Weekendowy turniej FIFA i Hearthstone czeka na odwiedzających nowy salon Komputronik w Gdańsku. Sklep będzie znajdował się w Galerii Bałtyckiej, przy al. Grunwaldzkiej 141. Lokalizacja ta znana jest miłośnikom sprzętu IT. Komputronik, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów zaprasza do nowego, większego lokalu. Otwarcie będzie miało miejsce w tę sobotę, 2 grudnia.

Wielkie otwarcie salonu związane jest z przenosinami sklepu do większego lokalu w Galerii Bałtyckiej. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie weekendowy turniej gamingowy, przygotowany wspólnie przez Komputronik i MSI. Gracze będą mogli zmierzyć się w pojedynkach w Fifę 18 (w sobotę) oraz Hearthstone (w niedzielę). Dostępnych będzie 10 stanowisk z laptopami MSI oraz podwójny stand free to play. Gamingowy check-in startuje o 9.00, a zawody rozpoczną się o godzinie 10.00. Na każdy dzień dostępne są 64 miejsca. Turniej potrwa do godziny 20.00.

Z okazji otwarcia nowego salonu przygotowane zostały też wyjątkowe promocje. W obniżonych cenach można będzie kupić m.in. laptopy, telewizory, smartfony, a także akcesoria – bezprzewodowe myszki czy torby na laptopy. Oferta specjalna obejmuje także sprzęt i akcesoria gamingowe oraz sprzęt AGD.

W nowo otwartym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działu IT, RTV a także AGD. Sklep w Galerii Bałtyckiej będzie działał przez 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00, w niedziele między godziną 10.00 a 20.00. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 9.00.

źródło: komputronik/informacjebranzowe.pl