informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wyjątkowe stoisko Geberit na Targach Instalacji

Wyjątkowe stoisko Geberit na Targach Instalacji

Wydarzenia / 2018.04.11

Już 23 kwietnia 2018 rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Instalacje 2018, na których Grupa Geberit pokaże najnowsze produkty marek Geberit i KOŁO.

Targi w Poznaniu będą wyjątkową okazją, żeby zobaczyć i przetestować najnowsze produkty Geberit i KOŁO. Pod jednym dachem, na ogromnej powierzchni - kilkuset metrów kwadratowych, znajdą się wszystkie ekspozycje mobilne Geberit. Połączymy część łazienkową i instalacyjną, żeby zwiedzającym zaprezentować wszystkie innowacje i rozwiązania na żywo – od toalet myjących Geberit AquaClean, przez eleganckie produkty markiKOŁO, po najnowsze systemy instalacyjne prosto ze Szwajcarii. Wszystko to w futurystycznym pawilonie, stworzonym specjalnie na tę okazję.

Stoisko kierowane jest zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i wszystkich zainteresowanych innowacjami w łazienkach – w tym do osób myślących o remontach domów lub mieszkań. Oprócz prezentacji produktów takich jak Geberit AquaClean czy Geberit Setaplano , nowości produktowych systemu Volex i umywalek Variform, będzie można zrelaksować się w Strefie VIP i poczuć niczym bohater „Gry o tron” dzięki specjalnej instalacji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe