informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Xerox Forum – największe doroczne spotkanie branży komunikacji graficznej po raz pierwszy w Warszawie

Xerox Forum – największe doroczne spotkanie branży komunikacji graficznej po raz pierwszy w Warszawie

Wydarzenia / 2018.05.30

Ponad 500 klientów i partnerów Xerox, zajmujących się drukiem produkcyjnym, wzięło udział w warszawskim spotkaniu Xerox Premier Partners Congress. Uczestnikom zaprezentowano najnowszego gracza na rynku, czyli maszynę Xerox IridesseTM Production Press. Była to także szansa na spotkanie z branżowymi ekspertami i dyskusje na temat rozwoju biznesu.

W dniach 21-24 maja 2018 roku, w Warszawie odbywał się Xerox Premier Partners Congress, największe wydarzenie w branży komunikacji graficznej (GC) Xerox w tym roku.

Nasza branża się zmienia i to w wielu obszarach. Przechodzimy intensywnie okres cyfryzacji, wzrostu znaczenia inkjetu, możliwości kserograficznych czy działania w zgodzie z zasadą wartości dodanej. Podczas naszego spotkania chcieliśmy pomóc partnerom i resellerom przygotować się do tych zmian i sprawić, że będą czerpać z nich zyski. - HUBERT SOVICHE, VICE PRESIDENT OF GRAPHIC COMMUNICATIONS FOR INTERNATIONAL OPERATIONS, XEROX

Spotkanie zgromadziło łącznie ponad 500 klientów i partnerów Xerox z całego świata (w tym prawie 50 z Polski) i zostało połączone z dorocznym panelem Xerox Poland Elite Club oraz z premierą najnowszego urządzenia Iridesse.

Jest to szybka, sześciostacyjna i jedyna cyfrowa maszyna, która łączy druk czterokolorowy z dwoma suchymi tuszami w odcieniach metalicznego złota i srebra oraz bezbarwnego w jednoprzebiegowej formie. Daje szansę na uzyskanie przewagi konkurencyjnej na trudnym rynku zdobień. Na zakup tego urządzenia, jako pierwsza w Europie, zdecydowała się polska firma Badge4U.

Iridesse potrafi to, czego inne urządzenia nie potrafią. Ale najważniejsze jest to, co daje w ten sposób klientom. Stworzyliśmy maszynę, której zadaniem jest realizacja specjalnych efektów i cyfrowych uszlachetnień w rozsądnej cenie i w prostszy sposób. Dzięki temu nasi klienci mogą pozyskać nowych zleceniodawców i rozwijać się. - RAGNI MEHTA, VICE PRESIDENT, GENERAL MANAGER, CUT SHEET BUSINESS, XEROX

Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali prezentacji na temat ewolucji druku czy kierunków jego rozwoju. Oprócz tego mówiono o marketingowych aspektach prowadzenia działalności, planowaniu biznesowym czy inwestycjach. 

Zarówno biznes, jak i klienci szukają nowych sposobów na to, żeby wyróżnić się ze swoim produktem. Nasze portfolio druku produkcyjnego dostarcza kosztowo ekonomicznych, jakościowych i personalizowanych produktów, co przekłada się na generowanie zysków – dodaje ANDREW COPLEY, PRESIDENT, GRAPHIC COMMUNICATIONS SOLUTIONS, XEROX

Xerox Premier Partners Congress to część szerszej inicjatywy Xerox Forum, w ramach której odbywa się także spotkanie Graphic Communications Reseller Congress. To szansa na zdobycie nowej wiedzy, cennych wskazówek marketingowych i spotkanie z ekspertami z branży.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe