informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
4 otwarcia w jeden dzień – KiK zamyka marzec efektownie

4 otwarcia w jeden dzień – KiK zamyka marzec efektownie

Nieruchomości / 2023.04.07

Kraków, Łubna, Ozorków i Żnin – w tych miejscach zostały otwarte nowe sklepy KiK w czwartek, 30 marca. Oznacza to, że sieć oddała do użytku około 2000 mkw. powierzchni sprzedażowej. Cztery otwarcia jednego dnia są tym bardziej efektowne, że dzięki nim KiK osiągnął wynik 450 sklepów w Polsce. Takie zamknięcie pierwszego kwartału zwiastuje to, co czeka nas w kolejnych miesiącach – dalszą ekspansję.

Sieć sklepów KiK to jeden z czołowych przedstawicieli sektora value retailers, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Marka jest obecna w Polsce już od ponad 10 lat i właśnie osiągnęła kolejny etap planów ekspansywnych – 450 sklepów otwartych na terenie całej Polski.

W nowo otwartych sklepach KiK znajdziemy szeroki asortyment produktów dla całej rodziny – damskie, męskie, dziecięce ubrania, zabawki, a także dodatki do domu czy drobne AGD. Zgodnie komunikowanym hasłem „cena mówi sama za siebie”, cała oferta prezentuje atrakcyjną relację jakości do ceny. Sklepy KiK niezmiennie pojawiają się w centrach handlowych i retail parkach, ale także przy uczęszczanych deptakach czy głównych ulicach miast.

W planach KiK są kolejne otwarcia. Zgodnie z konsekwentnie realizowaną strategią rozwoju w 2023 roku w Polsce pojawi się około 50 nowych sklepów KiK, a to oznacza, że sieć sklepów podąża w kierunku osiągnięcia 500 sklepów w naszym kraju.

Z uwagi na działania ekspansyjne, sieć sklepów KiK wciąż poszukuje nowych lokali. Optymalna powierzchnia powinna wynosić ok. 500 mkw. i znajdować się przede wszystkim w galeriach handlowych i retail parkach. Dodatkowym wymaganiem jest odpowiednia ilość miejsc parkingowych (co najmniej 15), a także możliwość atrakcyjnej zewnętrznej ekspozycji towaru.

 

30 marca otwarty został:

 

Pierwszy sklep KiK w Łubnej, znajdujący się w Parku Handlowym Glinianka.

Pierwszy sklep KiK w Ozorkowie, znajdujący się przy ul. Starzyńskiego 22.

Pierwszy sklep KiK w Żninie, znajdujący się przy ul. Janickiego 18C.

Czwarty sklep KiK w Krakowie, znajdujący się w Vendo Parku przy ul. Glogera 24.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe