informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
77 Racing Team -  pierwsze starty w regatach na Flying Phantom

77 Racing Team - pierwsze starty w regatach na Flying Phantom

CSR / 2016.07.11

77 Racing Team zainaugurował sezon regatowy na pierwszym polskim katamaranie klasy Flying Phantom. Zwycięstwo w zawodach o Puchar Gdyni i drugie miejsce w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta to pierwsze tegoroczne osiągnięcia załogi sponsorowanej przez Roca Polska.

14 maja  br. na wodach Zatoki Gdańskiej  odbyły się regaty o Puchar 70-lecia Yacht Klub Stal Gdynia otwierające pomorski i klubowy sezon żeglarski 2016. Regaty rozegrano na trasie Gdynia – Sopot – Gdynia przy wietrze sięgającym 7 węzłów. Katamaran z logo Roca pewnie pokonał konkurencję zdobywając pierwszy puchar w sezonie 2016.

W ostatni weekend maja zawodnicy 77 Racing Team wystartowali w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta. Do rywalizacji stanęło 95 jachtów w klasach KWR, ORC oraz Open. W niezwykle trudnych warunkach rozegrano dwa wyścigi. Katamaran Flying Phantom zajął drugie miejsce w klasyfikacji wielokadłubowców.

Majowe wyścigi to doskonały trening przed kolejnymi startami. Jak podkreślają zawodnicy załogi 77 Racing Team, codziennie uczą się nowej jednostki i poznają jej możliwości. Czerwiec to okres intensywnej pracy przed kolejnymi startami. Najbliższy to wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna, następnie regaty na Zalewie Wiślanym  oraz w Szczecinie. Zdaniem załogi 77 Racing Team, ich dotychczasowe sukcesy nie byłyby możliwe bez sponsorów.

Roca Polska od lat wspiera rozwój utalentowanych żeglarzy. Ta inicjatywa jest elementem filozofii marki - stara się rozwijać świadomość niskich zasobów wody na świecie, promuje ekologiczny styl życia oraz rozsądne użytkowanie wody. Wsparcie żeglarzy ma na celu pokazanie, że woda jest niezbędna do życia, rozwoju społeczeństw, ale także przynosi relaks i odpoczynek.

77 Racing Team tworzą: bracia Piotr i Przemysław Tarnaccy, Maciej Marczewski, Maciej Ruwiński i Piotr Plenikowski.

źródło: roca/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe